Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Blog

Oznakowania LED jako pomoc w walce z pandemią
Oznakowania LED jako pomoc w walce z pandemią

Tablice LED mają wiele zastosowań. Wśród najpopularniejszych z nich wymienia się wykorzystywanie ich na szeroką skalę jako nośników reklamowych. Telebimy i tablice diodowe stanowią atrakcyjną formę przekazu, która przyciąga uwagę potencjalnych klientów, znacząco wyróżniając się na tle tradycyjnych plakatów reklamowych. 

czytaj całość »
Koszt reklamy świetlnej LED. Od czego zależy?
Koszt reklamy świetlnej LED. Od czego zależy?

Większość z nas zna powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu. Stwierdzenie to jest już bardzo stare, ale do dzisiaj jego przesłanie nie straciło nic ze swojej aktualności. Bez skutecznej reklamy oraz dobrze przemyślanych i zaplanowanych działań marketingowych odniesienie sukcesów sprzedażowych jest niezwykle trudne, a często bywa niemożliwe. Nawet jeżeli producent wytwarza niezwykle atrakcyjny produkt, który zainteresuje dużą grupę odbiorców, reklama pomoże mu odnieść szybszy i większy sukces. W dzisiejszych czasach utrzymanie się na rynku jest szczególnie trudnym wyzwaniem, ponieważ powstaje mnóstwo firm, które są dla siebie nawzajem silną konkurencją. Aby przetrwać i się rozwinąć, konieczne jest zainwestowanie w skuteczną formę reklamy. Doskonałą propozycją dla przedsiębiorców z różnych branż są świecące reklamy podświetlane diodami LED.

czytaj całość »
Tablice diodowe jako rozwiązanie dla barów i pubów
Tablice diodowe jako rozwiązanie dla barów i pubów

Z roku na rok przybywa nowych barów i pubów. Oferta gastronomiczna jest niezwykle bogata szczególnie w miejscowościach turystycznych, w których po aktywnym wypoczynku urlopowicze udają się do różnego rodzaju lokali, żeby odpocząć. W związku z tym, że na rynku usług gastronomicznych panuje dość duża konkurencja, bary i puby muszą sięgać po rozmaite metody, które pozwalają na uatrakcyjnienie oferty. Jedną z nich jest zastosowanie tablic diodowych.

czytaj całość »
Reklama świetlna LED - przyszłość i perspektywy
Reklama świetlna LED - przyszłość i perspektywy

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Biorąc pod uwagę ich obecność na ulicach, w prasie czy w Internecie, można stwierdzić, że rzeczywiście tak jest. Rodzajów reklamy jest nieskończenie wiele, więc właściciele firm często muszą decydować się na wybór niektórych z nich. Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest inwestycja w reklamę świetlną LED. Dlaczego warto ją stworzyć i jakie są jej zalety?

czytaj całość »
Czy reklamy świetlne LED są wytrzymałe?
Czy reklamy świetlne LED są wytrzymałe?

Marketing to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż, która garściami czerpie z innowacyjnych rozwiązań i chętnie sięga po nowinki technologiczne. Przykładem takiego nowatorskiego podejścia do reklamy jest zastosowanie ledowych nośników informacji. Banery, telebimy i inne świetlne reklamy przykuwają wzrok żywą kolorystyką i ruchomymi obrazami. Czy taka reklama jest jednak wystarczająco wytrzymała?

czytaj całość »
Reklamy na telebimach nadal skuteczne!
Reklamy na telebimach nadal skuteczne!

Telebimy to nowoczesne, kolorowe ekrany wizyjne, zbudowane z wielu pojedynczych modułów elektronicznych z wbudowanymi diodami led. Mają przewagę nad ekranami plazmowymi, ponieważ niezależnie od nasłonecznienia wyświetlają czytelny obraz. Telebimy stosuje się w celach reklamowych i umieszcza się w widocznych miejscach, na przykład na budynkach, zlokalizowanych przy ruchliwych ulicach. Sekretem niesłabnącej popularności telebimów led jest mimowolne przyciągnięcie uwagi każdego, kto znajdzie się w jego zasięgu. Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły sukcesu telebimów w reklamie!

czytaj całość »
Przykłady wielkoformatowych reklam LED
Przykłady wielkoformatowych reklam LED

Reklama świetlna to nie tylko telebimy spotykane w centrach handlowych galeriach czy miejscach użyteczności publicznej. To rodzaj reklamy wielkoformatowej, która coraz częściej zaskakuje nas formą przekazu, pomysłowością i innowacyjnym spojrzeniem na budowanie wizerunku firmy. Zobaczmy, jakie są rodzaje reklam wielkoformatowych LED i przykładowe miejsca ich wykorzystania?

czytaj całość »
Wyświetlacze tekstowe LED jako nośniki informacji
Wyświetlacze tekstowe LED jako nośniki informacji

Wyświetlacze LED zazwyczaj kojarzą się z prostymi ekranami na urządzeniach codziennego użytku, tymczasem nie jest to ich jedyna funkcja, ponieważ są bardzo dobrymi nośnikami informacji. Są bardzo często wykorzystywane jako tablice pogodowe oraz wykazujące wskaźniki czystości powietrza w centrach miast. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom i zamknięciu obudowach, które są przystosowane do niekorzystnych warunków pogodowych, mogą być wykorzystywane jako różnego rodzaju banery informacyjne lub reklamowe na zewnątrz.

czytaj całość »
Technologia LED w zegarach i licznikach
Technologia LED w zegarach i licznikach

Technologia LED wcale nie jest nowością. Jej historia przekroczyła już bowiem 100 lat, choć idea opracowana w latach 20. XX wieku urealniła się i została zastosowana na szerszą skalę dopiero w latach 60. Na czym dokładnie ona polega i dlaczego dziś tak naprawdę nie ma sobie równych?

czytaj całość »
Pylony cenowe LED. Gdzie można je spotkać?
Pylony cenowe LED. Gdzie można je spotkać?

W powszechnej świadomości tablice diodowe zapisały się jako element wyposażenia kasyn, barów i różnego typu obiektów związanych z szeroko pojętą rozrywką. Obecnie mają jednak znacznie szersze zastosowanie i można się z nimi spotkać wszędzie tam, gdzie niezbędna jest prosta, lecz przyciągająca uwagę reklama. Jest to więc idealne narzędzie, które może być wykorzystywane do efektywnej komunikacji z konsumentami w praktycznie każdej branży. Wyświetlacze cenowe LED to jeden ze sposobów użytkowania wyświetlaczy diodowych wykorzystywanych w celach informacyjnych oraz reklamowych. Gdzie można na nie trafić i dlaczego są używane właśnie tam?

czytaj całość »
Wyświetlacze cenowe. Idealne dla sklepów i kantorów
Wyświetlacze cenowe. Idealne dla sklepów i kantorów

Nie od dziś wiadomo, że reklamy świetlne przyciągają więcej uwagi niż te statyczne. Z tego powodu wielu właścicieli sklepów chętnie wyposaża je w ekrany LED. Bardzo popularne wśród nich są między innymi wyświetlacze cenowe, które pokazują cenę (lub dłuższe komunikaty) w sposób stały lub ruchomy. Gdzie najlepiej sprawdza się to rozwiązanie i co warto o nim wiedzieć? Przekonajmy się!

czytaj całość »
Charakterystyka telebimów LED
Charakterystyka telebimów LED

Ekrany LED nie są nowością na polskim rynku, jednak zainteresowanie nimi nie maleje. Nic w tym dziwnego – świetnie sprawdzają się podczas organizacji koncertów czy eventów sportowych, lecz przede wszystkim są estetycznym i ciekawym nośnikiem reklamowym. Czym charakteryzują się telebimy LED?

czytaj całość »
Czy reklamy świetlne są skuteczne?
Czy reklamy świetlne są skuteczne?

Przedsiębiorcy sięgają po różne sposoby, aby zareklamować swoją działalność. Jedną z ciekawszych metod, która zyskuje na znaczeniu w ostatnich latach jest reklama świetlna. Czy jednak rzeczywiście jest ona skuteczna?

czytaj całość »
Zastosowanie tekstowych wyświetlaczy LED
Zastosowanie tekstowych wyświetlaczy LED

Tekstowe wyświetlacze LED to urządzenia, które potocznie nazywane są świecącymi napisami. Ich główną zaletą jest fakt, że na niewielkiej powierzchni mogą prezentować dynamicznie zmieniający się tekst, który ze względu na kolorowe diody przyciąga wzrok. Dzięki temu takie wyświetlacze stosowane są głównie w celach reklamowo-informacyjnych. Jakich dokładnie?

czytaj całość »
Tablice LED jako rozwiązanie dla tirów
Tablice LED jako rozwiązanie dla tirów

Tablice LED to zewnętrzne formy reklamy, które coraz częściej można spotkać w przestrzeni publicznej. Jakie są ich właściwości i dlaczego doskonale nadają się do… tirów? Dowiesz się, czytając nasz wpis!

czytaj całość »
Jak działają wyświetlacze autobusowe?
Jak działają wyświetlacze autobusowe?

Jeżdżąc środkami komunikacji miejskiej, nie sposób nie zauważyć, jak ważną rolę odgrywają w nich nowoczesne wyświetlacze LED. Są to tablice znajdujące się z przodu pojazdu, których zadaniem jest informowanie pasażerów o kierunku jazdy oraz numerze linii. Zastąpiły one swoje stare kartonowe odpowiedniki, które były wyraźne, ale ich modyfikacja była możliwa tylko w formie wymiany całej tablicy informacyjnej na inną. Nowoczesne tablice kierunkowe LED są nie tylko wyraźne, ale także można wprowadzać na nich zmiany niemal na bieżąco. Jak działają? Dowiecie się z dzisiejszego wpisu!

czytaj całość »
Oświetlenie LED w reklamie
Oświetlenie LED w reklamie

Oświetlenie LED powoli wypiera tradycyjne źródła światła. Jest to spowodowane jego niekwestionowanymi zaletami, które w dzisiejszych czasach są niezwykle istotne. Przede wszystkim ledy są energooszczędne. Dzięki ich zastosowaniu możemy skutecznie i odczuwalnie zredukować koszty opłat za energię elektryczną. Badania wykazują, że zużywają około dziesięciu razy mniej prądu od klasycznych żarówek. Ponadto świecą o wiele dłużej niż zwykłe żarówki i są od nich znacznie bardziej odporne zarówno na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, jak i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie te aspekty oświetlenia LED sprawiają, że jest ono ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła. 

czytaj całość »
Rodzaje banerów ledowych
Rodzaje banerów ledowych

Zgodnie ze starym powiedzeniem „reklama jest dźwignią handlu” obecnie najważniejsza jest skuteczna promocja. Bez niej firmy nie mają racji bytu, ponieważ ich produkty czy usługi nie zostaną zauważone i nie zyskają odpowiedniej grupy odbiorców. Dobra reklama powinna być zauważalna, dlatego doskonałą jej formą są banery ledowe. Baner jest graficzną formą przekazu treści reklamowych albo informacyjnych, dzięki czemu szybko rzuca się w oczy i zapada w pamięci potencjalnych klientów.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl