O firmie ECO LED

O LED to producent i dystrybutor wysokiej jakości wyświetlaczy elektronicznych wykorzystujących technologię diod LED, jak również wielkoformatowych ekranów wizyjnych z matrycą opartą o multikolorowe diody LED SMD w nowoczesnej technologii cyfrowej. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Kielcach, zgłaszają się do nas jednak klienci z całego kraju.

W ofercie ECO LED znaleźć można np. matryce zbudowane z najnowocześniejszych na rynku diod SMD 3in1 (1R1G1B) z proporcją kolorów R:G:B/3:6:1 marki NATION STAR. Materiały wyświetlane na ekranach naszej produkcji wyróżnia przede wszystkim pełnia kolorów (skala szarości na poziomie 16 bit - 16,7 milionów kolorów) oraz możliwość dynamicznych zmian wyświetlanych treści (wyświetlanie obrazów 2D, 3D, tekst, film VIDEO w rozdzielczości HD). Najwyższa jakość prezentacji barw, krystaliczny efekt obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz szeroki kąt widzenia w pionie i poziomie (140 stopni) wpływają na wyrazistość obrazu i zapewniają odbiór przekazywanych treści na najwyższym poziomie.

W oferowanym asortymencie posiadamy między innymi:

wyświetlacze graficzno-tekstowe serii Mono HD (jednokolorowe) w wersji jedno oraz dwustronnej,
• telebimy i wyświetlacze LED serii FullColor,
• wielkoformatowe ekrany wizyjne wewnętrzne oraz zewnętrzne w rozdzielczości diod od 2.5 mm do 10 mm,
• tablice tras dla transportu,
tablice LED dla tirów,
pylony do wyświetlania cen na stacjach benzynowych,
krzyże apteczne.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą ECO LED.
Do współpracy zapraszamy również agencje reklamowe oraz pośredników zainteresowanych sprzedażą oferowanych przez nas produktów.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie.