DOSTAWA TOWARU

Dostawa towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

Koszt przesyłki na terenie Polski przy wpłacie na konto i wadze paczki do 31,5 kg wynosi 20,00 zł.

Opcja za pobraniem dodatkowo płatna - 6,00 zł.

Powyższe ceny zawierają opłatę paliwową, koszty ubezpieczenia przesyłki oraz 23% podatek VAT. 

Całkowity czas dostarczenia przesyłki kurierem wynosi 1-2 dni roboczych.

Możliwa opcja bezpłatnego odbioru osobistego w siedzibie firmy w Kielcach przy ul. Okrzei 2/6 w dni robocze, w godzinach od 09:00 do 17:00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznie.

 

FORMY PŁATNOŚCI

Sklep udostępnia Klientowi następujące formy płatności za zakupione produkty:

- Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki;

- Płatność gotówką przy odbiorze osobistym;

- Płatność przelewem na rachunek bankowy: Alior Bank SA. Numer rachunku: 42 2490 0005 0000 4500 8952 0825

- Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem systemu płatności P24NOW [dawniej przelewy24] Pay Pro SA - ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, NIP: 779-236-98-87 | Regon: 301345068.

- Płatności elektroniczne PAYPAL

- Płatności elektroniczne BLIK

Karty płatnicze:

- Visa

- MasterCard

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zakupu produktu. 

W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki. 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie.