Reklamy na telebimach nadal skuteczne!

Reklamy na telebimach nadal skuteczne!

Telebimy to nowoczesne, kolorowe ekrany wizyjne, zbudowane z wielu pojedynczych modułów elektronicznych z wbudowanymi diodami led. Mają przewagę nad ekranami plazmowymi, ponieważ niezależnie od nasłonecznienia wyświetlają czytelny obraz. Telebimy stosuje się w celach reklamowych i umieszcza się w widocznych miejscach, na przykład na budynkach, zlokalizowanych przy ruchliwych ulicach. Sekretem niesłabnącej popularności telebimów led jest mimowolne przyciągnięcie uwagi każdego, kto znajdzie się w jego zasięgu. Przeczytaj artykuł i poznaj szczegóły sukcesu telebimów w reklamie!

W jakich miejscach umieszcza się telebimy reklamowe?

Wielkoekranowe reklamy są dedykowane masom odbiorców. Najpopularniejsze są reklamy typu outdoor, które wyświetla się na zewnątrz budynków. Ich zadaniem jest przyciągnięcie uwagi ludzi przemieszczających się pieszo, komunikacją publiczną, rowerami oraz stojących w korkach. Aby reklama na telebimach była skuteczna, powinny być spełnione dwa warunki: duży oraz ciągły ruch i stałość zasilania z sieci energetycznej. Atrakcyjna lokalizacja omawianych ekranów to wszelkie skupiska ludzi, takie jak: centra handlowe, skrzyżowania głównych dróg komunikacyjnych, stacje benzynowe, biurowce w centrach miast, a także osiedla domków lub bloków.

Cienka konstrukcja paneli, z których zbudowane są telebimy, pozwala na ich montaż w miejscach wcześniej niedostępnych. Na całą instalację potrzeba tylko od 5 do 9 cm grubości! Nowoczesne elementy, powłoki polimerowe oraz aluminiowy stelaż wpływają na utrzymanie niskiej wagi konstrukcji telebimu i rozszerzają możliwości montażowe. W czasach wzmożonej rywalizacji o uwagę, system paneli ledowych pozwala na obudowywanie budynków nie tylko o regularnych prostokątnych lub kwadratowych kształtach, ale także tych półokrągłych: wklęsłych i wypukłych.

Jakie argumenty przemawiają za wyświetlaniem reklam na telebimie?

Telebimy widoczne na ulicach stanowią najczęściej własność agencji reklamowych, które sprzedają czas potrzebny na wyświetlenie reklamy. Oczywiście można także zakupić telebim na swoje wyłączne potrzeby i zwiększyć zasięg rażenia. Dlaczego warto zainwestować w taką formę reklamy?

  • Wysoka skuteczność zauważalności reklamy, wynosząca aż 90%!
  • Możliwość zamówienia dowolnych rozmiarów i rozdzielczości telebimów, dzięki której przekaz będzie widoczny z odległości kilku metrów.
  • Pełnia barw wyświetlanych reklam, w palecie ponad 16,7 milionów kolorów.
  • Odporność na czynniki zewnętrzne: wiatr, wodę, śnieg i skrajne temperatury.
  • Nieograniczona liczba odbiorców, uzależniona od ruchu w pobliżu danego telebimu.
  • Możliwość wyświetlania różnych reklam tej samej firmy lub zróżnicowanie klientów.
  • Doskonała widoczność przekazu w każdych warunkach atmosferycznych, czyli brak ograniczeń wyświetlania reklamy, dzięki specjalnie opracowanym modułom ledowym.
  • Możliwość natychmiastowej modyfikacji reklamy w czasie rzeczywistym, dzięki sterowaniu zawartością, za pomocą komputera, tabletu czy smartfonu.

Komentarze

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie.