Filtry aktywne

Tablice przemysłowe

Tablice przemysłowe

Jeśli potrzebujesz większej przestrzeni na ulokowanie haseł swojej firmy, miejsca na logo, czy podstawowych informacji o działalności to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę tablic przemysłowych doskonałych do przekazów tekstowo-graficznych. Wyświetlacze to odnajdą zastosowanie w pomieszczeniach gospodarczych, magazynach, sklepach, czy halach produkcyjnych.

Wyrazisty obraz i łatwy sposób wydawania komunikatu powoduje, że nasze tablice przemysłowe do przekazu tekstowo-graficznego są nieodłącznym elementem każdej przestrzeni firmowej, w której potrzebny jest konkretny i jasny komunikat.

Nasze ekrany przemysłowe są wodoodporne, pyłoszczelne oraz przystosowane do często trudnych warunków panujących wewnątrz, jak i na zewnątrz hal produkcyjnych, czy przemysłowych. Ponadto charakteryzują się wysoką odpornością na negatywny wpływ czynników atmosferycznych, takich jak: silne opady, porywiste wiatry, czy promieniowanie UV.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie.