Filtry aktywne

Krzyż apteczny fPix LED

Krzyże apteczne LED - oświetlenie apteki

Apteka LED

Apteka to jedno z tych miejsc, bez których nasze codzienne funkcjonowanie mogłoby stać się o wiele trudniejsze. To tam kierujemy kroki w przypadku kłopotów ze zdrowiem lub w celu uzupełnienia domowej apteczki. Co więcej, apteki są bardzo często najbardziej pożądanymi punktami na mapie, na przykład za granicą. Nie bez przyczyny niemal wszyscy właściciele punktów farmaceutycznych korzystają z jednego bardzo charakterystycznego sposobu reklamowania swojego miejsca: krzyży led.

Znaki te informują nas o położeniu najbliższej apteki w widoczny sposób właśnie dzięki wykorzystywanymi w tej technologii żarówkom LED. To charakterystyczne oświetlenie doskonale odpowiada potrzebom punktowego i intensywnego wyróżnienia apteki.

Podświetlane krzyże apteczne

Oferujemy dwustronne krzyże z oświetleniem w postaci nowoczesnych diod LED. Ich konstrukcja zbudowana jest z aluminium, natomiast czoło z popularnego w branży reklamowej dibondu. W asortymencie posiadamy rozmaite typy krzyży aptecznych z różnym rozmieszczeniem diod. Dostępny jest także krzyż z wyświetlaczem LED, na którym można umieścić dowolny napis. Przy składaniu zamówienia prosimy o wybór kolorystyki diod.

Krzyże apteczne jako forma reklamy

Coraz większa konkurencja wymusza na właścicielach aptek korzystanie z różnych form reklamy, aby zachęcić klientów do wizyty. Krzyże z diodami LED są doskonale widoczne z daleka, estetyczne i działają nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Koszty eksploatacji naszych produktów są niskie, a same diody wysoce energooszczędne. Użytkownik ma możliwość regulacji mocy świecenia. Krzyże wykonane są w zgodzie z najwyższymi standardami, więc klient otrzymuje gwarancję niezawodności na wiele lat. Oferujemy także usługi serwisowe i pogwarancyjne.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie.