Filtry aktywne

seria Z-PixQ4

Telebimy zewnętrzne LED Z-PixQ4 Full Color

Telebimy zewnętrzne LED Z-PixQ4 Full Color cechują się wysoką rozdzielczością, a co za tym idzie doskonałą jakością, wyrazistością kolorów oraz czytelnością obrazów. Posiadają komfortową odległość odczytu zapewniającą optymalne oglądanie przekazu.

Wyświetlacze zewnętrzne LED Z-PixQ4 są niezawodnymi nośnikami reklamowymi – nie tylko posiadają szeroką gamę możliwości przekazu, taką jak m.in.: obraz, animacja, czy wiadomość tekstowa, ale także doskonałą widoczność, pozwalającą na niezapomnianą percepcję. Taki rodzaj reklamy może być zastosowany także na ekranie wewnętrznym umieszczonym bezpośrednio za witryną.

Ledowe telebimy zewnętrzne Z-PixQ4 dzięki długiej żywotności diod LED są wyjątkowo trwałym i skutecznym narzędziem marketingowym oraz komunikacyjnym możliwym do ustawienia w każdej przestrzeni – od elewacji budynków, przez eventy, aż po stałą ekspozycję na specjalnie przygotowanych do tego konstrukcjach.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie.