Filtry aktywne

Telebimy ZPix Q-Pro zewnętrzne

Ekrany zewnętrzne LED

Sprawdź naszą ofertę ekranów zewnętrznych LED skierowaną przede wszystkim do: firm, instytucji, sklepów, handlarzy oraz lokali usługowych. Dlaczego? Reklama w formie telebimu LED to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi zarówno pieszych, jak i kierowców pojazdów.

Doskonałe wykonanie telebimów LED zapewnia ochronę przed negatywnym wpływem opadów, silnych wiatrów i promieniowania UV, w efekcie dając trwałą, widoczną i przede wszystkim wyraźną reklamę, dostrzegalną także w skrajnych warunkach atmosferycznych. Podobne właściwości w naszej ofercie posiadają wyświetlacze tekstowe, które zapewniają równie dobrą widoczność wiadomości w większości warunków pogodowych.

Ledowe ekrany zewnętrzne proponowane przez naszą firmę posiadają szerokie możliwości konfiguracji, gotowe wczytać większość materiałów wizualnych. Ponadto cechują się łatwym sterowaniem za pomocą specjalnie dostosowanych aplikacji możliwych do zainstalowania na telefonie, komputerze, czy laptopie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ledowych ekranów outdoor!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie.