Sprzedaż phone +48792933368 Dział techniczny phone +48793933368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl
Zwroty i reklamacje

 

Zgłoszenie reklamacyjne w oparciu o gwarancję producenta

Zakupiony produkt w naszym sklepie można reklamować przez okres 24 miesięcy od daty sprzedaży (data wystawienia faktury VAT), nie później jednak niż 14 dni od momentu ujawnienia awarii. Podstawą zgłoszenia reklamacji jest przedstawienie dowodu zakupu. W trakcie okresu gwarancyjnego wszystkie usterki zostaną usunięte na koszt producenta w naszym punkcie serwisowym w ciągu 14 dni od dostarczenia urządzenia.

W celu złożenia reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 792933368 lub mailowy na adres poczty biuro@ecoled.info.pl

Jeżeli firma ECO LED DISPLAYS nie wykonywała montażu urządzenia w miejscu docelowym, Klient jest zobowiązany zdemontować wyświetlacz we własnym zakresie.

Firma ECO LED DISPLAYS pokrywa koszty transportu (w obydwie strony) tylko w przypadku, gdy zostanie wysłany kurier na nasze zlecenie (korzystamy z usług firmy kurierskiej DHL).  Transport obejmuje podstawowy koszt transportu standardowego, każde dodatkowe usługi np. jak dostawa ekspresowa pokrywa Klient.

W przypadku gdy Klient decyduje się na dostarczenie produktu na własną rękę, firma nie ponosi kosztu dostawy ani odpowiedzialności za nieprawidłowe pakownie produktu i jakiekolwiek uszkodzenia powstałe podczas transportu. Firma nie zobowiązuje się rościć praw do odszkodowania u przewoźnika. Jest to w interesie klienta aby urządzenie było poprawnie zabezpieczone.

Po dokonanej naprawie produkt dostarczony będzie do użytkownika na koszt producenta. Gwarancja zostaje automatycznie przedłużona o czas, w którym urządzenie znajduje się w serwisie.

 

Zwrot zakupionego towaru

Zakupiony produkt można zwrócić w ciągu 14 dni od jego otrzymania.  Produkt musi być kompletny, w oryginalnym opakowaniu i nie może posiadać śladów używania.

W celu dokonania zwrotu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 792933368 lub mailowy na adres poczty biuro@ecoled.info.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl