Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Wyświetlacze tekstowe LED jako nośniki informacji

Wyświetlacze tekstowe LED jako nośniki informacji

Wyświetlacze LED zazwyczaj kojarzą się z prostymi ekranami na urządzeniach codziennego użytku, tymczasem nie jest to ich jedyna funkcja, ponieważ są bardzo dobrymi nośnikami informacji. Są bardzo często wykorzystywane jako tablice pogodowe oraz wykazujące wskaźniki czystości powietrza w centrach miast. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom i zamknięciu obudowach, które są przystosowane do niekorzystnych warunków pogodowych, mogą być wykorzystywane jako różnego rodzaju banery informacyjne lub reklamowe na zewnątrz.

Wyświetlacze LED swój sukces zawdzięczają prostocie. Są bardzo łatwe w obsłudze, posiadają systemy zdalnego sterowania przy użyciu bardzo intuicyjnego i prostego panelu. Wprowadzone przez operatora informacje są przekazywane w sposób czytelny i zrozumiały dla odbiorcy.

Wyświetlacze LED w przemyśle

Wyświetlacze LED znalazły zastosowanie w przemyśle i są powszechnie wykorzystywane jako ekrany informacyjne w różnego rodzaju halach, magazynach i fabrykach. Dają jasne i czytelne komunikaty, widoczne z dużej odległości. Dodatkowo, posiadają szeroki zakres kątów widzialności, a także świecą na tyle intensywnie, że są komunikaty mogą być odczytywane nawet w pełnym słońcu.

W przemyśle stosowane są zazwyczaj wielkogabarytowe wyświetlacze LED, które zapewniają widoczność z bardzo dużych odległości.

Wyświetlacze LED stosowane jako reklamy

Wyświetlacze LED mogą być także stosowane jako wysokiej jakości banery reklamowe. Posiadają wyświetlacze o głębokich kolorach oraz charakteryzują się dobrą ostrością. To pozwala na precyzyjne przedstawienie danego produktu lub usługi. Dzięki temu, że są wysoce energooszczędne oraz posiadają regulowaną jasność ekranu w zależności od naświetlenia słonecznego, są coraz częściej stosowane przez różnego rodzaju firmy i przedsiębiorstwa. Mogą być montowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Posiadają odpowiednie zabezpieczenia i obudowy chroniące je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl