Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Wyświetlacze cenowe. Idealne dla sklepów i kantorów

Wyświetlacze cenowe. Idealne dla sklepów i kantorów

Nie od dziś wiadomo, że reklamy świetlne przyciągają więcej uwagi niż te statyczne. Z tego powodu wielu właścicieli sklepów chętnie wyposaża je w ekrany LED. Bardzo popularne wśród nich są między innymi wyświetlacze cenowe, które pokazują cenę (lub dłuższe komunikaty) w sposób stały lub ruchomy. Gdzie najlepiej sprawdza się to rozwiązanie i co warto o nim wiedzieć? Przekonajmy się!

Komfort właściciela sklepu

Paradoksalnie, wielu właścicieli sklepów decyduje się na zakup wyświetlacza cenowego… dla własnej wygody. Wyświetlacz pozwala na wygodne zaktualizowanie oferty przy pomocy kilku kliknięć na komputerze, bez potrzeby ścierania starych cen na tablicy lub plakacie i wpisywania nowych. Komunikaty przewijające się na wyświetlaczu cenowym są zawsze czytelne i wyraźne, co nie zawsze można powiedzieć o tych odręcznie wypisywanych. To rozwiązanie szczególnie wygodne dla punktów handlowych, w których ceny lub inne ważne dla klientów informacje często się zmieniają, jak np. kursy walut w kantorach, czy wygrane w punktach gier liczbowych. Cenę na wyświetlaczu można zmienić, nie opuszczając stanowiska pracy, dzięki czemu wymiana danych nie spowalnia obsługi klientów. Wyświetlacz, poza wprowadzonymi do niego danymi, może również pokazywać aktualną datę, czy godzinę, co często pomaga klientom na przykład w wypełnianiu formularzy czy wniosków.

Nietypowa reklama

Wyświetlacze cenowe są wspaniałymi nośnikami reklamy. Dla większości klientów sklepów przy zakupie liczy się cena, a tę warto wyeksponować, gdy jest wyjątkowo niska. Reklama na wyświetlaczu przyciąga wzrok, przez co pozwala szybko zapoznać się klientom z najatrakcyjniejszymi ofertami w danym dniu. Nawet osoby stojące kolejce, lub stojące w korku obok danego sklepu wolą skupić wzrok na podawanych na wyświetlaczu komunikatach, niż po prostu się nudzić. Urządzenie to może więc skusić potencjalnych klientów do odwiedzenia danego sklepu. Nawet małe wyświetlacze oferują możliwość przewijania dłuższych tekstów. Właściciel sklepu decydujący się na zakup tego urządzenia może dotrzeć więc do swoich klientów nie tylko z cenami produktów, ale też z informacjami o promocjach czy nowej organizacji sklepu. Poza tym LED-owe wyświetlacze wyglądają bardzo nowocześnie i ciekawie – dzięki nim nawet mały, osiedlowy sklep wydaje się bardziej prestiżowy i zadbany. Zakup niedużego wyświetlacza jest stosunkowo niskim kosztem dla sklepu czy kantoru, zazwyczaj jednak przekłada się na lepsze zyski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl