Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Sposoby wykorzystania wewnętrznych telebimów LED w gastronomii

Sposoby wykorzystania wewnętrznych telebimów LED w gastronomii

 

Wykorzystanie wewnętrznych ekranów LED w różnych branżach to świetne rozwiązanie o charakterze reklamowo-informacyjnym. Tego typu ekrany wyróżnia przede wszystkim doskonała jakość, głębia obrazu oraz intensywna kolorystyka. Co więcej – bez trudu dopasujemy je również do naszych potrzeb pod względem wielkości. W zależności od oczekiwań i dostępnej powierzchni możemy wykorzystać niewielki ekran bądź dużych rozmiarów telebim. Zaletą wewnętrznych telebimów jest także to, że zużywają niewiele prądu, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i oszczędne w użytkowaniu. To rozwiązanie, które może być szczególnie przydatne w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych.

Jakie korzyści niesie ze sobą wykorzystanie telebimów w gastronomii?

Wewnętrzne ekrany LED  sprawdzą się zarówno w restauracjach, kawiarniach, cukierniach, jak i barach szybkiej obsługi. Wykorzystamy je przede wszystkim w charakterze reklamy, która, jak wiadomo – jest dźwignią handlu i pozwoli nam przyciągnąć klientów. Na telebimach LED możemy wyświetlać krótkie filmiki informacyjne, dzięki którym klienci dowiedzą się, co przede wszystkim serwuje się w konkretnym lokalu gastronomicznym. To także świetny zamiennik tradycyjnej karty dań, która zazwyczaj szybko się brudzi i w konsekwencji trzeba ją często wymieniać na nową. Na wewnętrznych ekranach LED nasze menu będzie się wyświetlało cały czas i jednocześnie zachęcało klientów do wypróbowania serwowanych przez nas potraw.

Te nowoczesne rozwiązania technologiczne świetnie nadają się także do informowania o aktualnych promocjach w lokalu lub o specjałach kuchni, które są serwowane w konkretnym dniu. Poprzez ekrany i telebimy LED możemy także powiadomić klientów o ciekawych eventach gastronomicznych, które odbędą się w restauracji bądź wyświetlić krótkie filmiki dotyczące wykorzystywanych w kuchni produktów czy składników dań. Służą także do informowania o nowościach, pojawiających się w menu. Wewnętrzne ekrany LED zapewniają nam mnóstwo możliwości, dlatego warto je wykorzystać w celach reklamowych oraz do usprawnienia komunikacji z klientem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl