Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Pylony cenowe LED. Gdzie można je spotkać?

Pylony cenowe LED. Gdzie można je spotkać?

W powszechnej świadomości tablice diodowe zapisały się jako element wyposażenia kasyn, barów i różnego typu obiektów związanych z szeroko pojętą rozrywką. Obecnie mają jednak znacznie szersze zastosowanie i można się z nimi spotkać wszędzie tam, gdzie niezbędna jest prosta, lecz przyciągająca uwagę reklama. Jest to więc idealne narzędzie, które może być wykorzystywane do efektywnej komunikacji z konsumentami w praktycznie każdej branży. Wyświetlacze cenowe LED to jeden ze sposobów użytkowania wyświetlaczy diodowych wykorzystywanych w celach informacyjnych oraz reklamowych. Gdzie można na nie trafić i dlaczego są używane właśnie tam?

Czym charakteryzują się pylony cenowe LED?

Pylony cenowe LED mają charakterystyczną budowę – to wolnostojące, pionowe konstrukcje, które wyróżniają się z otoczenia znaczną wysokością. Sprawa to, że są idealnymi punktami topograficznymi widocznymi nawet z dalszej odległości. Pylony cenowe LED mogą zostać zamontowane w dowolnym miejscu, czy to w znacznej odległości od punktu docelowego, czy też w bezpośrednim sąsiedztwie firmy, której dotyczą. Pylony cenowe mogą przy okazji informować  o lokalizacji danego obiektu usługowego oraz wyznaczać kierunek dojazdu. Najważniejszą częścią pylonów LED są informacje dotyczące oferty oraz zamieszczone na tablicach diodowych ceny, które mogą być zdalnie modyfikowane. Ważnym elementem pylonów jest również logo firmy, do którego dołączone są dane teleadresowe bądź informacje o profilu działalności, wyeksponowane w górnej części całej konstrukcji. Czasami można się spotkać z pylonami cenowymi, na których znajdują się wizytówki kilku firm – w ten sposób klient jest w stanie uzyskać czytelną wiadomość o tym, jakie instytucje znajdują się na danym terenie i co mogą mu zaoferować. Pylon może także zawierać informacje o godzinach, w których reklamowany punkt jest czynny, lub eksponować przyciągające wzrok dane jak np. kurs walut, zegar czy aktualną temperaturę.

Gdzie możemy natrafić na pylony cenowe LED?

Pylony cenowe LED są przede wszystkim spotykane na stacjach paliw jako nowoczesny element wygodnego systemu zarządzania. Pylony informują przejeżdżających obok kierowców o cenach benzyny, oleju napędowego i gazu, dzięki czemu mogą oni podjąć szybką decyzję, aby zatrzymać się i zatankować auto. Dodatkowo jeśli wjazd do punktu usługowego jest nieintuicyjny bądź trudno dostępny, pylon cenowy może pełnić funkcję nakierowującą (wiele modeli umożliwia dodawanie strzałek, które wskażą właściwą drogę do stacji benzynowej). Warto przy tym pamiętać, że dobrej jakości wyświetlacze cenowe LED osadzane w pylonach odznaczają się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne oraz intensywnością kolorów prezentowanych cen paliw. Warto zatem zadbać o zakup odpowiednich wyświetlaczy, ponieważ taka forma reklamy przynosi niezwykle wymierne korzyści. Tekst zawarty na pylonach cenowych LED będzie widoczny zarówno w pełnym słońcu, jak i nocą, przez co przyciągnie on uwagę niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych.

To, jak szybko i sprawnie klient uzyska niezbędne informacje, które pomogą mu w dojeździe na stację i zatankowaniu auta odpowiednim rodzajem paliwa, wpływa bezpośrednio na poziom jego zadowolenia i dalsze korzystanie z usług danej placówki. Wskazuje się ponadto, że tablice LED znacznie częściej i efektywniej przyciągają uwagę kierowców niż chociażby reklamy online, a zwiększenie zainteresowania promowanym paliwem umożliwia podniesienie dziennego obrotu stacji. Pylony cenowe LED są chętnie stosowane na stacjach paliw, ponieważ wyświetlany tekst można łatwo zmieniać, co umożliwia sprawne prezentowanie aktualnych ofert promocyjnych. Prosta instalacja oraz możliwość sterowania z poziomu komputera, laptopa lub nawet smartfona to dodatkowe atuty wynikające z zastosowania wyświetlaczy cenowych oferowanych przez firmę ECO LED.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl