Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Przykłady wielkoformatowych reklam LED

Przykłady wielkoformatowych reklam LED

Reklama świetlna to nie tylko telebimy spotykane w centrach handlowych galeriach czy miejscach użyteczności publicznej. To rodzaj reklamy wielkoformatowej, która coraz częściej zaskakuje nas formą przekazu, pomysłowością i innowacyjnym spojrzeniem na budowanie wizerunku firmy. Zobaczmy, jakie są rodzaje reklam wielkoformatowych LED i przykładowe miejsca ich wykorzystania?

Techniki wykonania reklam świetlnych

Chcąc przedstawić szerzej miejsca, przykłady zastosowań wielkoformatowych reklam LED należy zwrócić uwagę na występujące typy reklam świetlnych. Wyróżnia się następujące techniki wykonania reklam świetlnych:

  • reklamy diodowe,

  • reklamy podświetlane halogenem,

  • reklamy podświetlane jarzeniówką

  • neony.

Czym wyróżniają się nowoczesne reklamy LED?

Rozwój technologii w obszarze wyświetlaczy i telebimów LED sprawia, że obecnie produkowane reklamy świetlne urzekają wyraźnym, krystalicznym obrazem o wysokiej luminacji i szerokim kącie świecenia. Umożliwiają to wmontowywane w systemy świetlne najnowszej generacji diody SMD 3in1.

Dzięki wysokiej odporności na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne mogą być wykorzystywane nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale z powodzeniem sprawdzają się na zewnątrz obiektów budowlanych.

Przykłady wykorzystania nowoczesnych reklam świetlnych LED

Zastosowane nowoczesne diody LED umożliwiają produkcję zarówno dwuwymiarowych, jak i trójwymiarowych animacji, a także spotów reklamowych. Dzięki możliwościom programowania czasu i sposobu wyświetlania reklam LED można wykorzystywać nowoczesne, innowacyjne efekty graficzne, które spełniają swą funkcję zarówno z bliska, jak i z odległości kilkudziesięciu metrów. Wykorzystywane są do prezentowania grafik statycznych, dynamicznych, jak również komunikatów reklamowych w najpopularniejszych formatach jak: jpg, gif, png, bmp, flv oraz swf.

Przykładem reklamy świetlnej nowej generacji są dwustronne ekrany LED. Dzięki nim możliwe jest prezentowanie spotów reklamowych z dwóch stron. Dzięki rozmieszczeniu diod co 1 cm prezentowane reklamy są wysokiej rozdzielczości, dodatkowo mogą pokazywać takie informacje jak: czas, datę oraz temperaturę w ustalonych przez użytkownika formatach. Innym sposobem wykorzystania diod LED są wyświetlacze tekstowe LED, które mogą działać w wariantach czerwonym, niebieskim lub zielonym.

Długowieczne ekrany i tablice LED specjalnej konstrukcji

Dzięki nowoczesnym komponentom, z których wykonane są reklamy LED, ekrany reklamowe mogą być stosowane na różnego rodzaju imprezach masowych, eventach, celem prezentowania informacji o firmie, nowościach czy też ofercie. W przypadku długowiecznych ekranów LED możliwe jest prezentowanie reklamy w skrajnych temperaturach od -30°C do +50°C, a także przez okres aż 100 tysięcy roboczogodzin. Nowoczesne reklamy świetlne są obecne na stacji paliw, do reklamowania aptek, w warsztatach samochodowych, jak również jako ekspozycje nad wejściami do budynków punktów usługowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl