+48793933368 +48792933368 e-mail: biuro@ecoled.info.pl

Wyświetlacze LED tekstowo-graficzne COLOR FULL P10 dwustronne (wybór rozmiaru)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 795,00 zł 1795.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: ECO LED DISPLAYS
Kod produktu: WFC-P10_2

Opis produktu

Wyświetlacze tekstowo-graficzne serii Full Color raster P10 w wersji dwustronnej występują w wysokościach 16 cm oraz 32 cm.

Uwaga! Aby zakupić produkt w sklepie należy wybrać z rozwijanych list dostępnych w oknie zakupu odpowiednie opcje takie jak: rozmiar wyświetlacza, kolor diód (zaznaczając kwadracik z wybranym kolorem), sposób komunikacji z urządzeniem oraz opcjonalnie czujniki meteorologiczne. Wraz z dokonanym wyborem wszystkich powyższych opcji pojawi się ostateczna cena wyświetlacza.

Seria profesjonalnych, hermetycznych tablic led tekstowo-graficzna o wysokości 16 lub 32 cm dwustronnych. 

Wyświetlacz serii LED full color z matrycą zbudowaną z multikolorowych diod SMD 3in1. Są to nowoczesne multikolorowe diody jednochipowe o wysokiej luminacji, bardzo jasne, o szerokim kącie świecenia i wyższej trwałości - zapewniają doskonałą, krystaliczną jakość obrazu. Tablica stosowany jest do tworzenia i wyświetlania własnych spotów reklamowych. Przeznaczona do pracy w zewnętrznych  warunkach atmosferycznych. Ekran o wysokiej rozdzielczości - raster P10 (10 mm). Im wyższa rozdzielczość (zagęszczenie diod) tym lepsza widoczność wyświetlanych treści - lepsza jakość, dokładność, wyrazistość i czytelność obrazu.

Wyświetlacz służy do tworzenia projektów tekstowo-graficznych oraz własnych animacji i spotów reklamowych. Intuicyjny interfejs umożliwia dodawanie i edycję dowolnych treści tekstowych oraz wstawiania niewielkich obiektów graficznych. Tekst i grafika 3D. Urządzenie pracuje w trybie automatycznym. Zaprogramowane spoty wyświetlanie są w ustalonej kolejności. Program umożliwia podział ekranu na sekcje oraz wyświetlanie wielu niezależnych treści jednocześnie, a także wyświetlanie kilku linii tekstu jednocześnie. Treści mogą być prezentowane w sposób dynamiczny lub statyczny, dostępne kilkadziesiąt efektów graficznych nakładanych na tekst z efektem 2D i 3D (przejazdy z lewej, z prawej, z góry lub z dołu, odsłanianie, wachlarz, nachodzenie, szachownica, śnieg, wodospad, migotanie, laser, żaluzja, kurtyna, negatyw, ciągnięcie, obracanie). W programie różne opcje dostosowania np. opcje dostosowania tła, opcje dostosowania obramowania, opcje ustawienia dowolnego rozmiaru i kroju czcionek standardowych i ozdobnych, dodawanie animowanych znaków, efekty i obrazy w tle, wybór prędkości przesuwania tekstu, opcje wyrównywania tekstu. Aplikacja udostępnia narzędzia do podglądu animacji przed publikacją. Możliwość dodawania z programu Excel. Wyświetlanie dowolnych obrazów 2D i D3,wyświetlanie dowolnych cyfr, funkcje zegar cyfrowy/tarcza, kalendarz, funkcja timerautomatyczne włączanie i wyłączanie o zaprogramowanych godzinach, funkcja odliczania - dodawanie obszaru czasowego z docelowym odliczaniem czasu w górę i w dół. Pole grafik i obrazów w formatach: jpg, jpeg, png, gif, bmp. Tworzenie animacji i spotów reklamowych możliwe w formatach: swf, flv, gif. Możliwość dodawania animacji przygotowanej w innym programie poprzez import gotowych klatek animacji. Kilkustopniowa regulacja mocy świecenia diod. Tryb eco. Czujniki meteorologiczne - termometr i czujnik wilgotności powietrza jako dodatkowa opcja. Urządzenie jest wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne - norma IP65 zastosowanie zewnętrzne. Obudowa wykonana z aluminium w kolorze czarnym, wodoszczelna IP67. Standardowe mocowanie plecami do powierzchni montażowej, możliwe inne po uzgodnieniu telefonicznym. Produkt o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Telefoniczna pomoc techniczna, wsparcie zdalne telefoniczne przy uruchomieniu i konfiguracji urządzenia. Gwarancja 24 –m-ce. Obsługa serwisowa oraz poserwisowa. 

Komunikacja z urządzeniem

Sterowanie treścią odbywa się przy pomocy komputera z systemem operacyjnym Windows. Do ekranu dołączona jest płyta z aplikacją do zarządzania treścią. Przekazywanie danych z aplikacji odbywa się poprzez :

  • gniazdo USB w obudowie (opcja standard w cenie) programowanie poprzez PENDRIVE
  • moduł LAN - możliwość edycji przewodowej poprzez moduł LAN + kabel 10m (dopłata 100 zł brutto)
  • moduł Wi Fi - łączenie bezprzewodowe Wi Fi (dopłata 150 zł brutto)

Produkt posiada komplet badań dopuszczających do użytku na terenie Unii Europejskiej, badania kompatybilności elektromagnetycznej, badania fotometryczne, EMC. Produkt otrzymał pozytywną opinię w przeprowadzonych badaniach wpływu na szkodliwość ekologiczną. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych i specjalistycznych podzespołów nasze ekrany charakteryzują się wysoką energooszczędnością i niskim średnim poborem mocy spośród telebimów dostępnych na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl