+48793933368 +48792933368 e-mail: biuro@ecoled.info.pl

Wyświetlacz LED tekstowo-graficzny serii Mono HD P10 jednostronny jednokolorowy

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 495,00 zł 495.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: ECO LED DISPLAYS
Kod produktu: MHDP10.1

Opis produktu

Jednostronna tablica reklamowa LED. Jednokolorowy wyświetlacz tekstowo-graficzny serii Mono HD. Zastosowanie zewnętrzne. Wodoszczelny. Wysoka rozdzielczość (raster P10).

Profesjonalna tablica reklamowa led tekstowo-graficzna przeznaczona do tworzenia i wyświetlania własnych spotów reklamowych. Przystosowana do pracy w zewnętrznych warunkach atmosferycznych. Tablica o wysokiej rozdzielczości, diody położone co 10 mm. Im wyższa rozdzielczość (zagęszczenie diod) tym lepsza widoczność wyświetlanych treści - lepsza jakość, dokładność, wyrazistość i czytelność obrazu nawet z dalekiej odległości. Oprogramowanie oraz gniazdo USB do przesyłu danych w cenie. Produkt polski. Gwarancja 24 miesiące. 

Dostępne kolory diod - czerwony, niebieski lub zielony.

Wyświetlacz służy do tworzenia projektów tekstowo-graficznych oraz własnych animacji i spotów reklamowych. Intuicyjny interfejs umożliwia dodawanie i edycję dowolnych treści tekstowych oraz wstawianie obrazów i obiektów graficznych. Tekst i grafika 3D. Urządzenie pracuje w trybie automatycznym. Zaprogramowane spoty wyświetlanie są w ustalonej kolejności. Program umożliwia podział ekranu na sekcje oraz wyświetlanie wielu niezależnych treści jednocześnie, a także wyświetlanie kilku linii tekstu jednocześnie. Treści mogą być prezentowane w sposób dynamiczny lub statyczny, dostępne kilkadziesiąt efektów graficznych nakładanych na tekst z efektem 2D i 3D (przejazdy z lewej, z prawej, z góry lub z dołu, odsłanianie, wachlarz, nachodzenie, szachownica, śnieg, wodospad, migotanie, laser, żaluzja, kurtyna, negatyw, ciągnięcie, obracanie). W programie różne opcje dostosowania np. opcje dostosowania tła, opcje dostosowania obramowania, opcje ustawienia dowolnego rozmiaru i kroju czcionek standardowych i ozdobnych, dodawanie animowanych znaków, efekty i obrazy w tle, wybór prędkości przesuwania tekstu, opcje wyrównywania tekstu. Aplikacja udostępnia narzędzia do podglądu animacji przed publikacją. Możliwość dodawania z programu Excel. Wyświetlanie dowolnych obrazów 2D i D3,wyświetlanie dowolnych cyfr, funkcje zegar cyfrowy/tarcza, kalendarz, funkcja timerautomatyczne włączanie i wyłączanie o zaprogramowanych godzinach, funkcja odliczania - dodawanie obszaru czasowego z docelowym odliczaniem czasu w górę i w dół. Pole grafik i obrazów w formatach: jpg, jpeg, png, gif, bmp. Tworzenie animacji i spotów reklamowych możliwe w formatach: swf, flv, gif. Możliwość dodawania animacji przygotowanej w innym programie poprzez import gotowych klatek animacji. Kilkustopniowa regulacja mocy świecenia diod. Tryb eco. Czujniki meteorologiczne - termometr i czujnik wilgotności powietrza jako dodatkowa opcja. Urządzenie jest wodoodporne, odporne na warunki atmosferyczne - norma IP65 zastosowanie zewnętrzne. Obudowa wykonana z aluminium w kolorze czarnym, wodoszczelna IP67. Standardowe mocowanie plecami do powierzchni montażowej, możliwe inne po uzgodnieniu telefonicznym. Produkt o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Telefoniczna pomoc techniczna, wsparcie zdalne telefoniczne przy uruchomieniu i konfiguracji urządzenia. Gwarancja 24 –m-ce. Obsługa serwisowa oraz poserwisowa. 

Sterowanie treścią odbywa się przy pomocy komputera z systemem operacyjnym Windows. Do ekranu dołączona jest płyta z aplikacją do zarządzania treścią. Przekazywanie danych z aplikacji odbywa się standardowo poprzez gniazdo USB zapisuje na PENDRIVE. W dodatkowych opcjach możliwość edycji przewodowej poprzez moduł LAN lub łączenie bezprzewodowe Wi Fi. 

Produkt posiada komplet badań dopuszczających do użytku na terenie Unii Europejskiej, badania kompatybilności elektromagnetycznej, badania fotometryczne, EMC. Produkt otrzymał pozytywną opinię w przeprowadzonych badaniach wpływu na szkodliwość ekologiczną. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych i specjalistycznych podzespołów nasze ekrany charakteryzują się wysoką energooszczędnością i niskim średnim poborem mocy spośród telebimów dostępnych na rynku.

Przed zakupem zachęcamy do kontaktu z nami, doradzimy Państwu, dopasujemy konkretny produkt do Państwa oczekiwań i odpowiemy na wszelkie pytania. 

Dane techniczne

Wyświetlacz jednostronny Tak
Raster diod P10 (10mm)
Rozdzielczość 10000 pikseli/m2
Najlepsza odległość odczytu 5 - 80 m
Jasność nominalna czerwony<1800 cd/m2, niebieski<600 cd/m2, zielony<2500 cd/m2
Kąty świecenia poziomy 170° / pionowy 80°
Średni pobór mocy 60 W/m2
Maksymalny pobór mocy 120 W/m2
Temperaturowy zakres pracy -30°C do + 50°C
Wilgotnościowy zakres pracy 10 - 99 %
Napięcie zasilania 230V 50-60Hz
Kabel zasilający 230 V (długość 5m)
Żywotność diod 100000 roboczo/godzin
Język polski Tak
Gwarancja 24 miesiące
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl