Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Krzyże apteczne LED - oświetlenie apteki

Apteka LED

Apteka to jedno z tych miejsc, bez których nasze codzienne funkcjonowanie mogłoby stać się o wiele trudniejsze. Co więcej, bardzo często stanowi jedno z najbardziej pożądanych punktów, na przykład za granicą. Nie bez przyczyny tym samym, niemal wszyscy właściciele właśnie tych punktów farmaceutycznych korzystają z jednego bardzo charakterystycznego sposobu reklamowania swojego miejsca.

Te znaki informują nas o położeniu najbliższej apteki w widoczny sposób właśnie dzięki wykorzystywanymi w tej technologii żarówkami LED. To charakterystyczne oświetlenie doskonale odpowiada potrzebom punktowego i intensywnego wyróżnienia apteki.

 

Czytaj więcej

Podświetlane krzyże apteczne

Oferujemy dwustronne krzyże z oświetleniem w postaci nowoczesnych diod LED. Ich konstrukcja zbudowana jest z aluminium, natomiast czoło z popularnego w branży reklamowej – dibondu. W asortymencie posiadamy rozmaite typy krzyży aptecznych z różnym rozmieszczeniem diod. Dostępny jest także krzyż z wyświetlaczem LED, na którym można umieścić dowolny napis. Przy składaniu zamówienia prosimy o wybór kolorystyki diod.

Krzyże apteczne jako forma reklamy

Wzrastająca konkurencja wymusza na właścicielach aptek korzystanie z różnych form reklamy, aby zachęcić klientów do wizyty. Krzyże z diodami LED są doskonale widoczne z daleka, estetyczne i działają nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Koszty eksploatacji naszych produktów są niskie, a same diody wysoce energooszczędne. Użytkownik ma możliwość regulacji mocy świecenia. Krzyże wykonane są w zgodzie z najwyższymi standardami, więc klient otrzymuje gwarancję niezawodności na wiele lat. Oferujemy także usługi serwisowe i pogwarancyjne.

 

 

 

Krzyż apteczny LED tekstowo-graficzny  zielony 2xP10 - 96 x 96 cm WiFi
Krzyż apteczny LED tekstowo-graficzny zielony 2xP10 - 96 x 96 cm WiFi
Cena: 4 428,00 zł (netto: 3 600,00 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Krzyż apteczny multimedialny LED SMD  Full Color 2xP8 - 96 x 96 cm WiFi VIDEO ANDROID iOS
Krzyż apteczny multimedialny LED SMD Full Color 2xP8 - 96 x 96 cm WiFi VIDEO ANDROID iOS
Cena: 6 888,00 zł (netto: 5 600,00 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl