Sprzedaż phone +48792933368 Dział techniczny phone +48793933368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Krzyże apteczne LED - oświetlenie apteki

Apteka LED

Apteka to jedno z tych miejsc, bez których nasze codzienne funkcjonowanie mogłoby stać się o wiele trudniejsze. Co więcej, bardzo często stanowi jedno z najbardziej pożądanych punktów, na przykład za granicą. Nie bez przyczyny tym samym, niemal wszyscy właściciele właśnie tych punktów farmaceutycznych korzystają z jednego bardzo charakterystycznego sposobu reklamowania swojego miejsca.

Te znaki informują nas o położeniu najbliższej apteki w widoczny sposób właśnie dzięki wykorzystywanymi w tej technologii żarówkami LED. To charakterystyczne oświetlenie doskonale odpowiada potrzebom punktowego i intensywnego wyróżnienia apteki.

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Podświetlane krzyże apteczne

Oferujemy dwustronne krzyże z oświetleniem w postaci nowoczesnych diod LED. Ich konstrukcja zbudowana jest z aluminium, natomiast czoło z popularnego w branży reklamowej – dibondu. W asortymencie posiadamy rozmaite typy krzyży aptecznych z różnym rozmieszczeniem diod. Dostępny jest także krzyż z wyświetlaczem LED, na którym można umieścić dowolny napis. Przy składaniu zamówienia prosimy o wybór kolorystyki diod.

Krzyże apteczne jako forma reklamy

Wzrastająca konkurencja wymusza na właścicielach aptek korzystanie z różnych form reklamy, aby zachęcić klientów do wizyty. Krzyże z diodami LED są doskonale widoczne z daleka, estetyczne i działają nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Koszty eksploatacji naszych produktów są niskie, a same diody wysoce energooszczędne. Użytkownik ma możliwość regulacji mocy świecenia. Krzyże wykonane są w zgodzie z najwyższymi standardami, więc klient otrzymuje gwarancję niezawodności na wiele lat. Oferujemy także usługi serwisowe i pogwarancyjne.

 

 

 

 

 

 

TELEBIM APTECZNY / Krzyż apteczny LED SMD P8 Full Color 96 x 96 x 10 cm
TELEBIM APTECZNY / Krzyż apteczny LED SMD P8 Full Color 96 x 96 x 10 cm
Cena: 6 295,00 zł (netto: 5 117,89 zł )
zawiera 23.00% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl