Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Zastosowanie tekstowych wyświetlaczy LED

Zastosowanie tekstowych wyświetlaczy LED

Godziny otwarcia

Właściciele sklepów i lokali usługowych (np. dyskotek), często stosują wyświetlacze LED do pokazywania godzin otwarcia swoich punktów. Dlaczego wyświetlacze LED znakomicie się do tego sprawdzą? Przede wszystkim tekst na nich jest widoczny zarówno w pełnym słońcu, jak i nocą, dlatego przyciąga uwagę niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Aktualne promocje

Tekst na wyświetlaczach LED można łatwo zmieniać, co umożliwia prezentowanie aktualnych ofert promocyjnych. Wówczas pełni on funkcję reklamową, czyli zachęca do skorzystania z bieżącej oferty.

Nazwa przedsiębiorstwa

Zamiast statecznego napisu nad wejściem, warto zdecydować się na tekstowy wyświetlacz LED. Można go doczepić prostopadle do budynku, dzięki czemu będzie widoczny dla przechodniów już z daleka, dając im więcej czasu na podjęcie decyzji o tym, że chcą wejść do danego miejsca. Nazwa przedsiębiorstwa umieszczona na takim wyświetlaczu będzie również znakomicie się wyróżniać spośród zwykłych kasetonów umieszczanych na budynkach.

Drogowskaz

Jeśli wejście do punktu sprzedażowego jest trudniej dostępne, wówczas wyświetlacz LED może pełnić funkcję nakierowującą. Wiele z nich umożliwia także dodawanie strzałek, które wskażą właściwą drogę do sklepu, drogerii czy gabinetu kosmetycznego. Można umieszczać je również przy drogach, co często robią restauratorzy, aby pomóc w dotarciu do lokalu.

Jak widać zastosowanie tekstowych wyświetlaczy LED, które mamy także w ofercie naszego przedsiębiorstwa, jest bardzo szerokie i sprawdzą się one w zdecydowanej większości biznesów. Jeśli są Państwo nimi zainteresowani, pomożemy dopasować wariant o odpowiednich wymiarach, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl