Filtry aktywne

Tablice kierunkowe LED - BUS / TIR

Wyświetlacz autobusowy

wyświetlacze autobusowe służą do informowania pasażerów o numerze i kierunku linii – nie jest to jednak ich jedyne przeznaczenie. Każda autobusowa tablica kierunkowa LED posiada dodatkowe funkcje.

Wyświetlaną treść, tak samo jak w przypadku obsługi ekranów zewnętrznych LED, można dowolnie modyfikować przy pomocy dedykowanej aplikacji działającej na komputerze z systemem Windows. Tablice elektroniczne do autobusów wyświetlają nawet 4 linijki tekstu – ponadto istnieje możliwość tworzenia własnych animacji oraz projektów graficznych.

Treść zamieszczoną w wyświetlaczu tras umiejscawia się w dowolnym miejscu. Ich zmianę (np. podczas obrania innego kierunku) sygnalizuje się przy pomocy jednego z kilkudziesięciu efektów graficznych, takich jak przejazd z różnych stron, obracanie czy nachodzenie. Tablica kierunkowa LED wyświetla teksty o różnej wielkości i w kilku kolorach, m.in.: czerwonym, zielonym oraz niebieskim.

Czytaj więcej

Wyświetlacz autobusowy posiada opcje informowania o godzinie, dacie, wilgotności powietrza i temperaturze. Dzięki czemu wyświetlacze tras dla transportu stają się dla korzystających z komunikacji miejskiej bardzo przydatnym narzędziem. Z kolei kierowcy docenią inną funkcję wyświetlaczy autobusowych – automatyczne włączanie/wyłączanie tablic kierunkowych LED oraz dodawanie obszaru czasowego z odliczaniem w górę lub w dół.

Tablice kierunkowe LED wysokiej jakości

W zależności od modelu wyświetlacza dla transportu, przedstawiane informacje pokazują się w rozdzielczości od 512 do 2560 pikseli. W ten sposób wyświetlacz autobusowy daje wyraźny obraz. Można go łatwo zobaczyć, niezależnie od wybranego koloru z odległości do ok. 80 m. Tablice elektroniczne do autobusów nie posiadają pleksi od frontu. To sprawia, że wyświetlacze tras dla transportu eliminują refleksy świetlne, a więc będą doskonale widoczne niezależnie od pogody.

Wyświetlacze autobusowe są bardzo wytrzymałe. Pracują w temperaturze od -30º do 50ºC. Tablica kierunkowa LED działa też w wilgotności o zakresie 10-99%. Odporność na każde warunki atmosferyczne stanowi dużą zaletę naszych wyświetlaczy dla transportu. Każda tablica kierunkowa LED znajduje się w wodoszczelnej obudowie z aluminium, a diody tablic elektronicznych do autobusów zabezpieczano maskownicą z daszkiem.

Niezawodne, energooszczędne wyświetlacze dla transportu

Wyświetlacz autobusowy posiada diody, które wykazują się żywotnością do 100 tys. roboczogodzin. Zasilany jest standardowym napięciem 230 V. Tablice kierunkowe LED nie pobierają dużo energii, największy model wyświetlacza tras dla transportu potrzebuje zaledwie 15 W, a w trybie eco tylko 7 W. Te wartości będą jeszcze mniejsze w przypadku niewielkich ekranów, tym samym wyświetlacze autobusowe są bardzo energooszczędne. Na wszystkie wyświetlacze dla transportu dajemy 2-letnią gwarancję. Oferujemy też pomoc techniczną i zdalne wsparcie na cały czas eksploatacji naszych produktów.

Tablice elektroniczne do autobusów są dostępne na zamówienie. Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji o asortymencie, to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące tablic kierunkowych LED.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że wyrażasz zgodę na ich używanie.