Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Oznakowania LED jako pomoc w walce z pandemią

Oznakowania LED jako pomoc w walce z pandemią

Tablice LED mają wiele zastosowań. Wśród najpopularniejszych z nich wymienia się wykorzystywanie ich na szeroką skalę jako nośników reklamowych. Telebimy i tablice diodowe stanowią atrakcyjną formę przekazu, która przyciąga uwagę potencjalnych klientów, znacząco wyróżniając się na tle tradycyjnych plakatów reklamowych. Tego rodzaju wyświetlacze mogą być także stosowane w celach informacyjnych. W związku z tym potencjał tych narzędzi dostrzeżono również w czasie pandemii koronawirusa. Oznakowania LED dobrze sprawdzają się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ich odporność na działanie czynników zewnętrznych, w tym niskie i wysokie temperatury zapewnia bezawaryjną pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dzięki czemu stanowią trwały i dobrze widoczny nośnik informacyjny.

Jakie zastosowania podczas pandemii mają oznakowania LED?

Oznakowania LED w czasie pandemii mogą być wykorzystywane np. do oznaczania punktów pobierania wymazów w celu przeprowadzenia testów na koronawirusa bądź też punktów szczepień. Dzięki temu informacje o takich miejscach są dobrze widoczne również z większych odległości i podczas trudnych warunków atmosferycznych, co ułatwia pacjentom dotarcie m.in. do przychodni zlokalizowanych w innych miastach niż ich miejsca zamieszkania. Poza tym tablice diodowe stosowane są także często w celu określenia liczby interesantów czekających nierzadko w długich kolejkach do zbadania lub zaszczepienia.  Używanie takich oznaczeń znacząco usprawnia cały proces i pozwala w łatwy sposób zweryfikować, ile osób oczekuje jeszcze na przyjęcie.

Takie oznaczenia mogą być również pomocne w szpitalach. Dzięki tablicom LED pacjenci i lekarze w łatwy sposób mogą odróżnić oddziały covidowe w placówkach, które zostały tymczasowo przemienione w jednostki leczenia koronawirusa. Oznakowania LED wyraźnie oddzielają strefy leczenia zakaźnego od miejsc, w których nie powinny przebywać osoby z pozytywnym wynikiem testu. Dla pacjentów mogą też być kluczową wskazówką, co do tego, w jaki sposób można skontaktować się z lekarzem oraz w których godzinach można umówić się na wizytę. W punktach pomocy doraźnej mogą z kolei wskazywać na informacje odnośnie do tego, dokąd mogą kierować się osoby wykazujące objawy zarażenia się wirusem. Co więcej, oznakowania LED mogą także informować o miejscach, w których zostały umieszczone środki do dezynfekcji.

Oznakowania LED – do czego mogą być wykorzystywane w czasie pandemii?

Oznakowania LED w trakcie pandemii mogą także pełnić istotą rolę w punktach usługowych, supermarketach lub obiektach użyteczności publicznej. Zgodnie z restrykcjami sanitarnymi w takich miejscach wprowadzone zostały limity osób mogących jednocześnie przebywać w konkretnym budynku w tym samym czasie. Tablice LED mogą zatem informować o liczbie osób przebywających w danym obiekcie w konkretnym czasie, co pozwala kontrolować całkowitą liczbę osób, tak by była ona zgodna z aktualnymi limitami wynikającymi z obostrzeń sanitarnych. Dodatkowo oznakowania LED mogą być stosowane w celu poinformowania klientów o tymczasowym zamknięciu lokalu np. z powodu wprowadzanych obostrzeń lub przymusowej kwarantanny personelu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl