Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

O firmie

O firmie ECO LED

ECO LED to producent i dystrybutor wysokiej jakości wyświetlaczy elektronicznych wykorzystujących technologię diod LED, jak również wielkoformatowych ekranów wizyjnych z matrycą opartą o multikolorowe diody LED SMD w nowoczesnej technologii cyfrowej. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Kielcach, zgłaszają się do nas jednak klienci z całego kraju.

W ofercie ECO LED znaleźć można np. matryce zbudowane z najnowocześniejszych na rynku diod SMD 3in1 (1R1G1B) z proporcją kolorów R:G:B/3:6:1 marki NATION STAR. Materiały wyświetlane na ekranach naszej produkcji wyróżnia przede wszystkim pełnia kolorów (skala szarości na poziomie 16 bit - 16,7 milionów kolorów) oraz możliwość dynamicznych zmian wyświetlanych treści (wyświetlanie obrazów 2D, 3D, tekst, film VIDEO w rozdzielczości HD). Najwyższa jakość prezentacji barw, krystaliczny efekt obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz szeroki kąt widzenia w pionie i poziomie (140 stopni) wpływają na wyrazistość obrazu i zapewniają odbiór przekazywanych treści na najwyższym poziomie.

W oferowanym asortymencie posiadamy między innymi:

wyświetlacze graficzno-tekstowe serii Mono HD (jednokolorowe) w wersji jedno oraz dwustronnej,
• telebimy i wyświetlacze LED serii FullColor,
• wielkoformatowe ekrany wizyjne wewnętrzne oraz zewnętrzne w rozdzielczości diod od 2.5 mm do 10 mm,
• tablice tras dla transportu,
tablice LED dla tirów,
pylony do wyświetlania cen na stacjach benzynowych,
• krzyże apteczne.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą ECO LED.
Do współpracy zapraszamy również agencje reklamowe oraz pośredników zainteresowanych sprzedażą oferowanych przez nas produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl