Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Koszt reklamy świetlnej LED. Od czego zależy?

Koszt reklamy świetlnej LED. Od czego zależy?

Większość z nas zna powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu. Stwierdzenie to jest już bardzo stare, ale do dzisiaj jego przesłanie nie straciło nic ze swojej aktualności. Bez skutecznej reklamy oraz dobrze przemyślanych i zaplanowanych działań marketingowych odniesienie sukcesów sprzedażowych jest niezwykle trudne, a często bywa niemożliwe. Nawet jeżeli producent wytwarza niezwykle atrakcyjny produkt, który zainteresuje dużą grupę odbiorców, reklama pomoże mu odnieść szybszy i większy sukces. W dzisiejszych czasach utrzymanie się na rynku jest szczególnie trudnym wyzwaniem, ponieważ powstaje mnóstwo firm, które są dla siebie nawzajem silną konkurencją. Aby przetrwać i się rozwinąć, konieczne jest zainwestowanie w skuteczną formę reklamy. Doskonałą propozycją dla przedsiębiorców z różnych branż są świecące reklamy podświetlane diodami LED.

Jakie są zalety reklam świetlnych LED?

Świetlne reklamy LED do niedawna kojarzyły się nam głównie z kasynami i z branżą rozrywkową, ale obecnie coraz chętniej sięgają po nie przedsiębiorcy związani z różnymi gałęziami przemysłu. Pojawiają się coraz częściej przy sklepach, aptekach, warsztatach samochodowych, na stacjach benzynowych, przy kinach, a także na różnego rodzaju targach oraz eventach. Dzięki nim reklama jest doskonale widoczna o każdej porze dnia, a także po zapadnięciu zmroku. Niezależnie od warunków pogodowych przechodzący czy przejeżdżający obok niej potencjalny klient może bez problemu odczytać ich przekaz i zapoznać się z hasłami reklamowymi. Dobra widoczność jest największą zaletą świetlnych reklam LED. Diody zastosowane w tego typu reklamach są widoczne nawet z bardzo dużej odległości, dzięki czemu przykuwają uwagę większości mijających je ludzi. Nowoczesna technologia diod LED powoduje, że wyświetlany na nich obraz jest przejrzysty, ostry i dokładny. Dodatkowym atutem reklam LED jest ich energooszczędność, co przekłada się na niskie opłaty za niezbędny do ich świecenia prąd.

Od czego uzależniona jest cena reklamy świetlnej LED?

Ceny świetlnych reklam LED różnią się w zależności od ich parametrów. Wpływają na nią między innymi takie czynniki jak: wielkość, liczba zastosowanych diod, powierzchnia reklamy oraz to, czy oferuje ona jakieś dodatkowe możliwości. Najtańsze są proste wyświetlacze tekstowe, trochę więcej będziemy musieli zapłacić za wyświetlacze tekstowo-graficzne. Tańszą wersją będą reklamy jednokolorowe, nieco droższe będą te wielokolorowe. Występują one w wersjach jedno lub dwustronnych. Najwięcej będziemy musieli zapłacić za telebimy i wyświetlacze LED serii FullColor, które gwarantują doskonałe odzwierciedlenie barw. Tego typu wyświetlacze mogą służyć do wyświetlania pełnych spotów reklamowych. Mogą być umieszczone zarówno wewnątrz budynku, jak i na świeżym powietrzu. Wyświetlająca się reklama na dużym telebimie to doskonały sposób na dotarcie ze swoim produktem do szerokiego grona potencjalnych konsumentów. Telebimy muszą umożliwiać uzyskanie najwyższej jakości obrazu o dobrej rozdzielczości, jasności i kontraście, dlatego za takie reklamy musimy zapłacić o wiele więcej niż za niewielkie szyldy LED.

Jeżeli szukają Państwo odpowiedniej reklamy dla swojej firmy, zachęcamy do skontaktowania się z nami! Jesteśmy producentem reklam świetlnych LED oraz telebimów, dlatego oferujemy swoim klientom atrakcyjne ceny i najwyższą jakość produktów. Nasi pracownicy służą radą i pomocą w doborze najskuteczniejszej metody reklamowej w technologii LED.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl