Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Rodzaje banerów ledowych

Rodzaje banerów ledowych

Zgodnie ze starym powiedzeniem „reklama jest dźwignią handlu” obecnie najważniejsza jest skuteczna promocja. Bez niej firmy nie mają racji bytu, ponieważ ich produkty czy usługi nie zostaną zauważone i nie zyskają odpowiedniej grupy odbiorców. Dobra reklama powinna być zauważalna, dlatego doskonałą jej formą są banery ledowe. Baner jest graficzną formą przekazu treści reklamowych albo informacyjnych, dzięki czemu szybko rzuca się w oczy i zapada w pamięci potencjalnych klientów.


Dlaczego baner ledowy?


Baner ledowy łączy w sobie funkcję plakatu i neonu. Wyświetlane na nim treści czy grafiki są bardzo dobrze widoczne i wyraźne nawet po zapadnięciu zmroku. Ponadto wykorzystana w nim technologia LED powoduje, że koszty jego eksploatacji są niskie, a żywotność zaskakująco długa.


Rodzaje banerów ledowych:


Wyświetlacze tekstowe – na tego rodzaju wyświetlaczach możemy umieścić dowolne treści związane z prowadzoną przez nas działalnością. Sprawdzają się w roli informatorów o obowiązujących promocjach, godzinach otwarcia czy świadczonych przez nas usługach. Treść na prostokątnym ekranie szybko się zmienia, dzięki czemu ekran skutecznie przyciąga wzrok i uwagę przechodniów. Może być stosowany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.


Wyświetlacze tekstowo-graficzne – zasada ich działania jest podobna do wyświetlaczy tekstowych z tą różnicą, że można na nich wyświetlić również grafikę. Dobrym pomysłem jest wyświetlanie na nich firmowego loga albo czegoś, co od razu kojarzy się z daną branżą. 


Telebimy – takie ekrany zapewnią kolorową prezentację reklamową najwyższej jakości. Są duże i czytelne. Świecą wyjątkowo jasno, dzięki czemu są widoczne z dużych odległości nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Ich budowa zapewnia odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.


Wewnętrzny ekran LED – kolorowy baner ledowy do zastosowania wewnątrz budynków. Można na nim wyświetlać zdjęcia, reklamy i filmy. Będzie idealnym narzędziem promocyjnym wyświetlającym treści reklamowe i informacyjne. Sprawdza się w galeriach handlowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl