Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Oświetlenie LED w reklamie

Oświetlenie LED w reklamie

Oświetlenie LED powoli wypiera tradycyjne źródła światła. Jest to spowodowane jego niekwestionowanymi zaletami, które w dzisiejszych czasach są niezwykle istotne. Przede wszystkim ledy są energooszczędne. Dzięki ich zastosowaniu możemy skutecznie i odczuwalnie zredukować koszty opłat za energię elektryczną. Badania wykazują, że zużywają około dziesięciu razy mniej prądu od klasycznych żarówek. Ponadto świecą o wiele dłużej niż zwykłe żarówki i są od nich znacznie bardziej odporne zarówno na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, jak i uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie te aspekty oświetlenia LED sprawiają, że jest ono ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła. 


Dlaczego oświetlenie ledowe sprawdza się w reklamie?


Podstawową funkcją reklamy jest przyciąganie uwagi i wzroku potencjalnych klientów. Jest to możliwe, jeżeli reklama jest umieszczona w dobrze wyeksponowanym miejscu oraz, jeżeli jest wyraźna i optymalnie oświetlona. Oświetlenie ledowe sprawdza się idealnie jako źródło światła w reklamach, ponieważ zapewnia lepszą jakość wyświetlania. Diody LED świecą jasno i wyraźnie, ich światło jest widoczne nawet w słoneczny dzień. Reklamy ledowe są więc doskonałym rozwiązaniem, gdyż gwarantują idealną widoczność w ciągu całej doby, a nie tylko po zapadnięciu zmroku, jak tradycyjne oświetlenie. Dodatkowym atutem zastosowania ledów w reklamie jest ich zdolność świecenia światłem stałym albo pulsacyjnym. Taki zabieg może spowodować, że więcej ludzi zwróci uwagę na naszą reklamę.


Jakie korzyści będziemy mieć, jeśli zdecydujemy się na oświetlenie ledowe w reklamach?


Jest sporo korzyści z zastosowania oświetlenia ledowego w reklamie. Przede wszystkim nasza reklama będzie lepiej widoczna dla potencjalnych klientów. Będzie też energooszczędna, odporna na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzeń mechanicznych, a także niezwykle żywotna. W naszej firmie możesz zamówić banery ledowe, które wyświetlają sam tekst albo tekst z grafiką. Dużym zainteresowaniem cieszą się także kolorowe telebimy, na których można emitować filmy i reklamy. Reklama LED jest idealnym rozwiązaniem, które sprawi, że firma będzie bardziej zauważalna, a jej usługi  dotrą do szerszego grona odbiorców.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl