Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Czy wyświetlacze ledowe są energooszczędne?

Czy wyświetlacze ledowe są energooszczędne?

Kluczem do dynamicznego rozwoju danej firmy lub przedsiębiorstwa jest dobra reklama i właśnie to w dużej mierze przyczyniło się do rozpowszechnienia wyświetlaczy ledowych . Nic dziwnego, bowiem posiadają szereg zalet, które wyróżniają je na tle innych tego typu urządzeń:

  • ekrany posiadają bardzo dobrą jakość oraz wysoką rozdzielczość,
  • dzięki temu, że posiadają szeroki kąt widzenia mogą być bardzo dobrze widoczne z wielu różnych perspektyw,
  • ich jasność jest na tyle duża, że ich treści są doskonale widoczne nawet przy bardzo dużym nasłonecznieniu,
  • są bardzo uniwersalne – mogą być stosowane zarówno wewnątrz różnych pomieszczeń, jak i na zewnątrz dzięki temu, że ich obudowy są wykonane z odpornych na wilgoć oraz zmiany temperatury materiałów,
  • są wysoce energooszczędne – ich utrzymanie jest zdecydowanie tańsze od innych wyświetlaczy,
  • posiadają zdalny system sterowania, który jest bardzo łatwy w obsłudze i pozwala na szybkie zmiany treści w przypadku wystąpienia takiej potrzeby.

Wyżej wymienione zalety sprawiły, że rynek reklamowy obecne chętnie sięga po banery ledowe. Duże hale przemysłowe, magazyny i hurtownie także często korzystają z tego rozwiązania. Wyświetlacze ledowe są przecież doskonałymi nośnikami informacji.

Oszczędność gwarancją sukcesu

W zależności od wielkości wyświetlacza, standardowe banery reklamowe widziane codziennie na ulicach zużywają od 8W nawet do 422W. Zazwyczaj świecą się 24h/dobę i generują koszta od 3zł/miesiąc do 150zł/miesiąc. W skali zysku, który zapewnia dobrze widoczna i ciekawa reklama (szczególnie w centrum dużego miasta) tego typu kwoty są niewielkim poświęceniem dla przedsiębiorcy.

Wyświetlacze ledowe w dużej mierze zawdzięczają swój sukces energooszczędności. Ich prostata działania, dobra widoczność oraz możliwość montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz sprawiły, że są coraz chętniej wykorzystywane przez wiele firm. Ich rozwój jest bardzo dynamiczny, dlatego można stwierdzić, że powoli stają się złotym standardem wśród reklam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl