Sprzedaż phone+48 792 933 368 Dział techniczny phone+48 793 933 368 maile-mail: biuro@ecoled.info.pl

Charakterystyka telebimów LED

Charakterystyka telebimów LED

Ekrany LED nie są nowością na polskim rynku, jednak zainteresowanie nimi nie maleje. Nic w tym dziwnego – świetnie sprawdzają się podczas organizacji koncertów czy eventów sportowych, lecz przede wszystkim są estetycznym i ciekawym nośnikiem reklamowym. Czym charakteryzują się telebimy LED?

Zalety ekranów LED

Ekrany LED mają bardzo dużo zalet, które sprawiają, że na wybór tej formy reklamy decyduje się wielu przedsiębiorców. Przede wszystkim ruchomy obraz na telebimie przyciąga wzrok mocniej, niż statyczna reklama np. plakatowa. Obraz na telebimie ma wysoką jakość i kontrast, reklama jest więc dobrze widoczna nawet w mocno oświetlonych miejscach. Pozostaje dobrze czytelna w nocy, gdy jest ciemno, jest dobrze widoczna nawet przy złej pogodzie. Nowoczesne telebimy LED są energooszczędne i mają długą żywotność. Nie wymagają częstego serwisowania, niewysokie są też ich koszty eksploatacji. Telebim służy właścicielowi przed długie lata, może on bardzo szybko zmieniać wyświetlane treści, w zależności od tego, co dzieje się na rynku. W niektórych modelach ekran można podzielić i wyświetlać na nim dwie różne treści. Dodając do tego fakt, że telebimy nie wymagają skomplikowanego i czasochłonnego montażu, można śmiało stwierdzić, że to jedna z opłacalnych form reklamy.

Wybór telebimu

Osoby szukające telebimu do swojej firmy mają naprawdę spory wybór urządzeń. Oczywiście pierwszym kryterium musi być to, czy dany telebim będzie użytkowany we wnętrzu, czy na zewnątrz. Urządzenia dedykowane do pracy na zewnątrz są odporne na kurz, pył, a przede wszystkim – skrajne warunki atmosferyczne. Części telebimów jak i ich uchwytów pokrywa się też specjalnymi  środkami antykorozyjnymi. Telebimy mogą mieć też różną gęstość diod. Im bliżej urządzenia będą znajdować się osoby na nie patrzące, tym większe powinno być zagęszczenie diod. Modele telebimów mogą różnić się od siebie też parametrami jasności obrazu czy sposobem montażu. Na nowoczesnych urządzeniach można wyświetlać nie tylko grafiki i animacje, ale również zdjęcia i filmy wideo. Posiadają one też programowanie czasowe i funkcje takie jak timer, zegar czy kalendarz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl