Reklama LED - +48793933368 Oświetlenie LED - +48792933368 e-mail: biuro@ecoled.info.pl

Blog

Lampy zewnętrzne z systemem LED

Odkąd na polskim rynku pojawiły się lampy zewnętrzne z systemem LED, skutecznie zaczynają zastępować tradycyjne oświetlenie. Jakie jest najczęstsze zastosowanie lamp zewnętrznych LED?

Lampy zewnętrzne najazdowe

Spotykane przed sklepami, na ulicach i przed domami lampy zewnętrzne najazdowe z systemem LED to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie tylko chcą uczynić swoją przestrzeń przydomową estetyczną, lecz przede wszystkim bezpieczną. Lampy o różnej mocy i kształtach są przystosowane do działania w każdych warunkach atmosferycznych i cechują się wysoką energooszczędnością i długą żywotnością. Ciekawym rozwiązaniem są również kostki brukowe LED, które umożliwiają układanie rozmaitych świecących wzorów.

Lampy zewnętrzne ogrodowe

Estetyczne i eleganckie lampy zewnętrzne ogrodowe z systemem LED znajdują swoje zastosowanie szczególnie przy hotelach, zajazdach i restauracjach, gdzie tworzą niesamowity klimat. Coraz więcej osób decyduje się również na montaż lamp zewnętrznych we własnych ogrodach, by otulić przestrzeń wokół domu odrobiną magii. Zobacz naszą ofertę na lampy zewnętrzne na http://ecoled.info.pl/pl/c/LAMPY-ZEWNETRZNE/22

Wyświetlacz zewnętrzny graficzno-tekstowy serii Mono HD

Wyświetlacz zewnętrzny graficzno-tekstowy serii Mono HD to urządzenie do wyświetlania na ekranie zbudowanym ze świecących diod Dual In Line Package DIP LED haseł reklamowych oraz spotów graficznych przy pomocy dostępnych narzędzi graficznych, w trybie monochromatycznym (jednokolorowym), stosowane do przekazu informacji statycznej oraz dynamicznej. 

Urządzenie pełni funkcję skutecznego narzędzia reklamowego i informacyjnego, opartego na efektach wizualnych, znajdujące zastosowanie w handlu, usługach, przemyśle, transporcie, turystyce i wielu innych. 

Umożliwia tworzenie i edycję własnych tekstów reklamowych oraz wyświetlanie obrazów i obiektów graficznych w postaci ruchomych animacji, stwarzając codzienną nieograniczoną możliwość modyfikacji emitowanych spotów reklamowych.

Oświetlenie sufitowe LED

Z uwagi na wysoką energooszczędność oraz lepszą jakość światła LED w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła znalazło ono zastosowanie również w oświetlaniu naszych sufitów.

Poza wymienionymi już wcześniej taśmami LED istnieje dość duża gama produktów przeznaczonych stricte pod oświetlenie sufitów i górnych części pomieszczeń : zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych.

Są to między innymi : oprawy sufitowe - ruchome i stałe, naświetlacze sklepowe, oprawy okrągłe oraz kwadratowe(wpuszczane i wypuszczane), lampy wiszące high bay, świetlówki Led: t5 i t8, oprawy ścienne LED(również wiszące), systemy oświetleniowe (wpuszczane do sufitu oraz montowane bezpośrednio do sufitu),oprawy rastrowe(wpuszczane do sufitu podwieszanego i nabudowane), oświetlenie oraz oprawy awaryjne, downlighty, oprawy przemysłowe, naświetlacze spotlights, oprawy wiszące highbay, oprawy wpuszczane i zwieszane(t5, t8), oprawy natynkowe sufitowe(t5, t8), oprawy plastikowe, linie świetlne (t5, t8), oprawy przemysłowe IP65(wodoodporne).

Decydując się na oświetlenie LED stawiamy kolejny ważny krok ku nowoczesności i oszczędności.

 

Używając TAŚMY LED do oświetlenia sufitu zyskujemy zarówno bardzo efektowne jak i niezwykle efektywne narzędzie świetlnej dekoracji, coraz częściej wykorzystywane we współczesnej aranżacji wnętrz. Taśmy LED, które są instalowane w podwieszanych sufitach ( karton-gips, itp) stwarzają niepowtarzalną możliwość oświetlenia pomieszczeń mieszkalnych, biurowych czy też lokali użytkowych dowolnego zastosowania. Wyróżniamy tutaj zarówno sufity, które są oświetlone taśmami RGB - wielokolorowe, sterowane są za pomocą pilota komunikującego się z nimi poprzez STEROWNIK RGB, jak również sufity oświetlone taśmami jednokolorowymi o konkretnej barwie światła (ciepła, zimna). W tym wypadku posługujemy się ściemniaczami, które służą do sterowania tymże oświetleniem sufitowym.

czytaj całość »
Taśmy LED

Oświetlenie tworzące nastrój – taśma LED

Taśma LED coraz częściej stanowi ozdobę stylowego, nowoczesnego wnętrza. Głównym atutem taśmy LED jest jej elastyczność, samoprzylepność oraz możliwość cięcia nożyczkami. Taśma LED jest bardzo łatwa w montażu i można ją stosować w miejscach niedostępnych dla innego typu oświetlenia. Istnieje wiele rodzajów taśm. Wybór jednej z nich związany jest bezpośrednio z jej zastosowaniem jak również typem pomieszczenia, w którym chcemy ją zainstalować. Najważniejsze jednak, aby odznaczała się wysoką jakością.

Taśmy LED mogą być zarówno jednokolorowe jak i łączyć w sobie wiele barw kolorów, czyli RGB. Prosty montaż pozwala tak naprawdę na swobodne korzystanie z tego rodzaju oświetlenia wszystkim zainteresowanym, bez konieczności ingerencji fachowców z dziedziny elektryki. Niewątpliwym udogodnieniem w Taśmach Led jest możliwość sterowania nimi zdalnie przy pomocy pilota. Chodzi tu o barwę, moc, natężenie światła, różne efekty świetlne za pomocą ściemniaczy (taśmy jednokolorowe) oraz sterowników RGB (taśmy wielokolorowe). Dodatkowo mamy tu również możliwość dobrania najlepszego dla siebie rodzaju sterowania urządzeniem : podczerwień, radiowe, wi-fi.

 

Taśmy LED to rodzaj oświetlenia wciąż nieodkryty jeszcze przez szerszą grupę klientów. Z uwagi na możliwość tworzenia niesamowitych świetlnych aranżacji zarówno w domu jak i przestrzeni publicznej dobrze byłoby to zmienić. Sprawdzą się zarówno w niedużych jak i większych pomieszczeniach, stylizując je wedle naszego wyobrażenia. Przez wzgląd na szeroką różnorodność zastosowania, oszczędność i możliwość stworzenia dzięki nimi wyjątkowych, niepowtarzalnych aranżacji świetlnych Taśmy LED  zasługują na większą popularność.

Funkcjonalnością i estetyką taśmy ledowe bronią się same. Mamy tu wiele przykładów bardzo nastrojowych rozwiązań związanych np. z kolorowymi diodami w sypialni, efektownymi projekcjami świetlnymi na ścianach, czy sufitach salonów bądź praktycznymi funkcjami w bibliotekach, łazienkach lub kuchniach, które z pewnością powinny przekonywać nawet największych malkontentów do tych uniwersalnych i nowoczesnych rozwiązań.

czytaj całość »
Żarówki LED

Kształtne i kolorowe - Żarówki LED

Żarówki LED stanowią idealną alternatywę dla żarówek próżniowych i gazowych. Żarówki wykonane w technologii LED mają przede wszystkim dłuższą żywotność i mogą świecić nawet przez kilka lat. Czas ich użytkowania oscyluje zazwyczaj granicach 35000 do 50000 godzin. Żarówki LED z racji odmiennej budowy mają bardzo małe wymiary i emitują minimalne ilości ciepła, przez co nie dochodzi do strat energii. W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno żarówki dekoracyjne jak również takie, które idealnie wkomponuję się w każdą zabudowę. Oferowane przez nas produkty dostępne są w wielu kształtach, pojemnościach, a także wariantach kolorystycznych.

Znajdą Państwo u nas przede wszystkim żarówki o najpopularniejszych gwintach : E27, E14, GU1O, MR16, G4, G9 itd. Większość z nich posiada 3 barwy światła : ciepłą, neutralną oraz zimną.

 

Witamy Was ponownie.

Postanowiliśmy dziś na wstępie powspominać jak to się zaczęło z oświetleniem LED na świecie.

Otóż tzw. elektroluminescencja została ogłoszona światu w 1907 roku. Brytyjczyk Henry Joseph Round - to jemu to zawdzięczamy. Rosjanin Oleg Losev w 1927 roku - stworzył pierwszy LED.

Tradycyjne żarówki pojawiły się jeszcze wcześniej - 1839 rok. Przewiduje się, że w niektórych krajach za chwilę można je będzie oglądać tylko w muzeach.  Brzmi strasznie, jednak gdy weźniemy pod uwagę oszczędności (miliony euro rocznie)czy mniejszą emisję dwutlenku węgla ma to swoje uzasadnienie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl