Reklama LED - +48793933368 Oświetlenie LED - +48792933368 e-mail: biuro@ecoled.info.pl

Oświetlenie sufitowe LED

Z uwagi na wysoką energooszczędność oraz lepszą jakość światła LED w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła znalazło ono zastosowanie również w oświetlaniu naszych sufitów.

Poza wymienionymi już wcześniej taśmami LED istnieje dość duża gama produktów przeznaczonych stricte pod oświetlenie sufitów i górnych części pomieszczeń : zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych.

Są to między innymi : oprawy sufitowe - ruchome i stałe, naświetlacze sklepowe, oprawy okrągłe oraz kwadratowe(wpuszczane i wypuszczane), lampy wiszące high bay, świetlówki Led: t5 i t8, oprawy ścienne LED(również wiszące), systemy oświetleniowe (wpuszczane do sufitu oraz montowane bezpośrednio do sufitu),oprawy rastrowe(wpuszczane do sufitu podwieszanego i nabudowane), oświetlenie oraz oprawy awaryjne, downlighty, oprawy przemysłowe, naświetlacze spotlights, oprawy wiszące highbay, oprawy wpuszczane i zwieszane(t5, t8), oprawy natynkowe sufitowe(t5, t8), oprawy plastikowe, linie świetlne (t5, t8), oprawy przemysłowe IP65(wodoodporne).

Decydując się na oświetlenie LED stawiamy kolejny ważny krok ku nowoczesności i oszczędności.

 

 

Używając TAŚMY LED do oświetlenia sufitu zyskujemy zarówno bardzo efektowne jak i niezwykle efektywne narzędzie świetlnej dekoracji, coraz częściej wykorzystywane we współczesnej aranżacji wnętrz. Taśmy LED, które są instalowane w podwieszanych sufitach (karton-gips, itp) stwarzają niepowtarzalną możliwość oświetlenia pomieszczeń mieszkalnych, biurowych czy też lokali użytkowych dowolnego zastosowania. Wyróżniamy tutaj zarówno sufity, które są oświetlone taśmami RGB - wielokolorowe, sterowane są za pomocą pilota komunikującego się z nimi poprzez STEROWNIK RGB, jak również sufity oświetlone taśmami jednokolorowymi o konkretnej barwie światła (ciepła, zimna). W tym wypadku posługujemy się ściemniaczami, które służą do sterowania tymże oświetleniem sufitowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl