Reklama LED - +48793933368 Oświetlenie LED - +48792933368 e-mail: biuro@ecoled.info.pl

Taśmy LED

Oświetlenie tworzące nastrój – taśma LED

Taśma LED coraz częściej stanowi ozdobę stylowego, nowoczesnego wnętrza. Głównym atutem taśmy LED jest jej elastyczność, samoprzylepność oraz możliwość cięcia nożyczkami. Taśma LED jest bardzo łatwa w montażu i można ją stosować w miejscach niedostępnych dla innego typu oświetlenia. Istnieje wiele rodzajów taśm. Wybór jednej z nich związany jest bezpośrednio z jej zastosowaniem jak również typem pomieszczenia, w którym chcemy ją zainstalować. Najważniejsze jednak, aby odznaczała się wysoką jakością.

Taśmy LED mogą być zarówno jednokolorowe jak i łączyć w sobie wiele barw kolorów, czyli RGB. Prosty montaż pozwala tak naprawdę na swobodne korzystanie z tego rodzaju oświetlenia wszystkim zainteresowanym, bez konieczności ingerencji fachowców z dziedziny elektryki. Niewątpliwym udogodnieniem w Taśmach Led jest możliwość sterowania nimi zdalnie przy pomocy pilota. Chodzi tu o barwę, moc, natężenie światła, różne efekty świetlne za pomocą ściemniaczy (taśmy jednokolorowe) oraz sterowników RGB (taśmy wielokolorowe). Dodatkowo mamy tu również możliwość dobrania najlepszego dla siebie rodzaju sterowania urządzeniem : podczerwień, radiowe, wi-fi.

 

Taśmy LED to rodzaj oświetlenia wciąż nieodkryty jeszcze przez szerszą grupę klientów. Z uwagi na możliwość tworzenia niesamowitych świetlnych aranżacji zarówno w domu jak i przestrzeni publicznej dobrze byłoby to zmienić. Sprawdzą się zarówno w niedużych jak i większych pomieszczeniach, stylizując je wedle naszego wyobrażenia. Przez wzgląd na szeroką różnorodność zastosowania, oszczędność i możliwość stworzenia dzięki nimi wyjątkowych, niepowtarzalnych aranżacji świetlnych Taśmy LED  zasługują na większą popularność.

Funkcjonalnością i estetyką taśmy ledowe bronią się same. Mamy tu wiele przykładów bardzo nastrojowych rozwiązań związanych np. z kolorowymi diodami w sypialni, efektownymi projekcjami świetlnymi na ścianach, czy sufitach salonów bądź praktycznymi funkcjami w bibliotekach, łazienkach lub kuchniach, które z pewnością powinny przekonywać nawet największych malkontentów do tych uniwersalnych i nowoczesnych rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl