Reklama LED - +48793933368 Oświetlenie LED - +48792933368 e-mail: biuro@ecoled.info.pl

Żarówki LED

Kształtne i kolorowe - Żarówki LED

Żarówki LED stanowią idealną alternatywę dla żarówek próżniowych i gazowych. Żarówki wykonane w technologii LED mają przede wszystkim dłuższą żywotność i mogą świecić nawet przez kilka lat. Czas ich użytkowania oscyluje zazwyczaj granicach 35000 do 50000 godzin. Żarówki LED z racji odmiennej budowy mają bardzo małe wymiary i emitują minimalne ilości ciepła, przez co nie dochodzi do strat energii. W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno żarówki dekoracyjne jak również takie, które idealnie wkomponuję się w każdą zabudowę. Oferowane przez nas produkty dostępne są w wielu kształtach, pojemnościach, a także wariantach kolorystycznych.

Znajdą Państwo u nas przede wszystkim żarówki o najpopularniejszych gwintach : E27, E14, GU1O, MR16, G4, G9 itd.

Większość z nich posiada 3 barwy światła : ciepłą, neutralną oraz zimną.

 

 

 

Witamy Was ponownie.

 

Postanowiliśmy dziś na wstępie powspominać jak to się zaczęło z oświetleniem LED na świecie.

Otóż tzw. elektroluminescencja została ogłoszona światu w 1907 roku. Brytyjczyk Henry Joseph Round - to jemu to zawdzięczamy. Rosjanin Oleg Losev w 1927 roku - stworzył pierwszy LED.

Tradycyjne żarówki pojawiły się jeszcze wcześniej - 1839 rok. Przewiduje się, że w niektórych krajach za chwilę można je będzie oglądać tylko w muzeach.  Brzmi strasznie, jednak gdy weźniemy pod uwagę oszczędności (miliony euro rocznie)czy mniejszą emisję dwutlenku węgla ma to swoje uzasadnienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl