Reklama LED - +48793933368 Oświetlenie LED - +48792933368 e-mail: biuro@ecoled.info.pl
Ekrany wewnętrzne

Zajmujemy się sprzedażą wielkoformatowych ekranów wizyjnych z matrycą zbudowaną z multikolorowych diod LED SMD w nowoczesnej cyfrowej technologii. Obecnie posiadamy w ofercie matryce zbudowane z najnowocześniejszych na rynku diod SMD 3in1 (1R1G1B) z proporcją kolorów R:G:B/3:6:1 marki NATION STAR. Prezentacje wyświetlane na naszych ekranach wyróżnia przede wszystkim pełnia kolorów (skala szarości na poziomie 16 bit - 16,7 milionów kolorów) oraz możliwość dynamicznych zmian wyświetlanych treści (wyświetlanie obrazów 2D, 3D, tekst, film VIDEO w rozdzielczości HD). Najwyższa jakość prezentacji barw, krystaliczny efekt obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz szeroki kąt widzenia w pionie i poziomie (140 stopni) wpływają na wyrazistość obrazu i zapewniają odbiór przekazywanych treści na najwyższym poziomie. Najlepsza odległość odczytu w ekranie wewnętrznym to z reguły 3 - 10m.

Ekrany typu Indoor dostosowane są do pracy w wewnętrznych warunkach atmosferycznych. Reklama w przestrzeniach zamkniętych takich jak galerie handlowe, hale targowe, wystawy, pełni dziś funkcję skutecznego narzędzia reklamowego i informacyjnego, opartego na efektach wizualnych. Wyświetlane spoty stanowią doskonałą formę reklamy dla przedsiębiorstw w miejscach o dużym natężeniu ruchu, przykuwając uwagę potencjalnych klientów firm i kontrahentów. 

Idąc z duchem czasu za postępem najnowszych technologii w naszych ekranach wykorzystujemy wyłącznie diody SMD, które charakteryzują się niskim poborem energii elektrycznej (w zależności od typu średni pobór mocy wynosi od 200-800W/m2). W zależności od typu ekranu, jego przeznaczenia i potrzeb odbiorców nasze ekrany wewnętrzne mogą mieć rozstaw pikseli od P0,6 mm do P10 mm. Charakteryzują się jasnością nominalną świecenia na poziomie 700-900 cd/m2 z przeznaczeniem do użytku w bardziej zaciemnionych miejscach, do maksymalnie 1600cd/m2 w pomieszczeniach z większą ekspozycją świetlną. 

Sterowanie ekranem odbywa się za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, która w prosty sposób umożliwia szybką konfigurację oraz zarządzanie urządzeniem przy pomocy komputera. 

Nasze produkty posiadają komplet badań dopuszczających do użytku na terenie Unii Europejskiej, badanie kompatybilności elektromagnetycznej, badania fotometryczne, EMC oraz pozytywną opinię w przeprowadzonych badaniach wpływu na szkodliwość ekologiczną. 

Zapraszamy do kontaktu: biuro@ecoled.info.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl