Reklama LED - +48793933368 Oświetlenie LED - +48792933368 e-mail: biuro@ecoled.info.pl
seria Mono HD

Wyświetlacze zewnętrzne tekstowo-graficzne jednokolorowe serii Mono HD

MONO HD to seria urządzeń do wyświetlania na ekranie zbudowanym ze świecących diod Dual In Line Package LED haseł reklamowych oraz spotów graficznych przy pomocy udostępnionych w panelu sterowania narzędzi graficznych, w trybie monochromatycznym (jednokolorowym), stosowane do przekazu informacji statycznej oraz dynamicznej. Urządzenie pełni funkcję skutecznego narzędzia reklamowego i informacyjnego, opartego na efektach wizualnych. Znajduje zastosowanie w handlu, usługach, przemyśle, transporcie, turystyce i wielu innych. Dedykowany program do zarządzania urządzeniem umożliwia tworzenie i edycję własnych tekstów reklamowych oraz wyświetlenie obrazów i obiektów graficznych w postaci ruchomych animacji, stwarzając codzienną nieograniczoną możliwość modyfikacji emitowanych spotów reklamowych. 

Z czego zbudowany jest wyświetlacz LED serii MONO HD?

Wyświetlacz zbudowany jest z pojedynczych modułów LED o wymiarach 16cmx32cm. Budowa tzw. "cegiełkowa" daje możliwość rozbudowy urządzenia w przyszłości oraz upraszcza serwisową wymianę pojedynczych elementów. Moduły połączone są ze sobą za pomocą metalowych złączeń. Oprawę wyświetlacza stanowi aluminiowy profil maskujący standardowo w kolorze czarnym o szerokości 4cm. Sterownik oraz elementy zasilające umieszczone zostały w środkowej części urządzenia. 

Jaka jest rozdzielczość matrycy urządzenia?

Rozdzielczość ekranu w urządzeniach serii MONO HD wynosi P10 (10mm). Raster diod P10 oznacza odległość pomiędzy diodami równą 1 cm. W 1m2 znajduje się 10000 diod LED. Duże zagęszczenie diod zapewnia wysoką rozdzielczość ekranu, a to z kolei w znaczący sposób wpływa na widoczność wyświetlanych treści, zapewniając doskonałą jakość, dokładność i czytelność obrazu w odległości odczytu do 50m.

Jaki rodzaj diod stosujemy w urządzeniach MONO HD?

Diody stosowane w naszych urządzeniach to Dual In Line Package LED marki Epistar. Są to nowoczesne i wyselekcjonowane jednokolorowe diody elektroluminescencyjne, o wysokiej luminacji. Charakteryzuje je przede wszystkim wysoka jasność i szeroki kąt świecenia, co zapewnia doskonałą jakość obrazu, nawet przy dużej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. 

Jak sterować urządzeniem?

Do każdego urządzenia dołączona jest płyta z aplikacją do zarządzania wyświetlaczem. Wystarczy zainstalować program na komputerze i w prosty sposób zarządzać dowolną treścią. Program jest prosty i intuicyjny w obsłudze.

W jaki sposób komputer komunikuje się z wyświetlaczem?

W standardowej opcji urządzenie wyposażone jest w gniazdo USB, które umożliwia przekazanie do urządzenia  wcześniej przygotowanej i zapisanej zawartości na nośniku Pen-Drive poprzez jego wpięcie do gniazda.

W dodatkowych opcjach istnieje możliwość połączenia wyświetlacza z komputerem za pomocą portu LAN oraz kabla sieci przewodowej (urządzenie wyposażone w kontroler LAN) lub bezprzewodowo (urządzenie wyposażone w kontroler z anteną WI-FI).

OGÓLNE PARAMETRY TECHNICZNE URZĄDZEŃ serii MONO HD

Nazwa urządzenia Wyświetlacz LED tekstowo-graficzny
Typ wyświetlacza Monochromatyczny (jednokolorowy)
Układ pikseli 1R/1B/1G/1W/1Y
Rozstaw pikseli P10 (10mm)
Rodzaj i marka diod Epistar Dual In Line Package LED
Sposób kontroli 1/4 Scan
Rozdzielczość ekranu w 1 m2 w pikselach 10000
Jasność nominalna (cd/m2) w zależności od barwy diod od 600-2500
Maksymalny pobór mocy (W/m2) 120
Kąt widzenia w pionie w stopniach 80
Kąt widzenia w poziomie w stopniach 170
Najlepsza odległość odczytu (w metrach) 5-80
 Zastosowanie  Zewnętrzne Outdoor
Klasa szczelności IP 66
Temperatura pracy w stopniach Celsjusza od -35 - do 50
 Napięcie zasilania   230V AC 50-60Hz
Sterowanie Komputerowe
Wymagania systemowe System operacyjny Windows
Żywotność diod  100 000 godzin

 

 

 

WYŚWIETLACZ LED ZEWNĘTRZNY TEKSTOWO-GRAFICZNY seria MONO HD (jednostronny) - cennik

Wyświetlacze wykonujemy na zamówienie. 

Zamówienia przyjmujemy telefonicznym bądź mailowo. 

Zadzwoń i zapytaj o indywidualną wycenę. 

tel. 793 933 368  

biuro@ecoled.info.pl

 

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych realizacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl