+48793933368 +48792933368 e-mail: biuro@ecoled.info.pl

Ekrany typu Outdoor (zewnętrzne) dostosowane są do pracy w zewnętrznych warunkach atmosferycznych. Reklama w przestrzeniach otwartych z dużym natężeniem ruchu takich jak infrastruktura drogowa czy fasady budynków pełni dziś funkcję skutecznego narzędzia reklamowego i informacyjnego, opartego na efektach wizualnych. Wyświetlane spoty stanowią doskonałą formę reklamy dla przedsiębiorstw w miejscach o dużym natężeniu ruchu, przykuwając uwagę potencjalnych klientów firm i kontrahentów. Najlepsza odległość odczytu w ekranie zewnętrznym to z reguły 5 - 100m.

Idąc z duchem czasu za postępem najnowszych technologii w naszych ekranach wykorzystujemy wyłącznie diody SMD, które charakteryzują się niskim poborem energii elektrycznej (w zależności od typu średni pobór mocy wynosi od 200-800W/m2). W zależności od typu ekranu, jego przeznaczenia i potrzeb odbiorców ekrany zewnętrzne mogą mieć rozstaw pikseli od P4 mm do P10 mm. Charakteryzują się jasnością nominalną świecenia na poziomie 6500 - 7500 cd/m2.

Sterowanie ekranem odbywa się za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, która w prosty sposób umożliwia szybką konfigurację oraz zarządzanie urządzeniem przy pomocy komputera. 

Nasze produkty posiadają komplet badań dopuszczających do użytku na terenie Unii Europejskiej, badanie kompatybilności elektromagnetycznej, badania fotometryczne, EMC oraz pozytywną opinię w przeprowadzonych badaniach wpływu na szkodliwość ekologiczną. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl